Hlášení městského rozhlasuPoslední hlášení ze dne 27. - 28.4.2016

Zobrazit archiv všech hlášení

ZobrazitPřehrát

Stáhnout hlášení ve formátu WAV.

Středisko volného času TYMY připravuje  pestrou  nabídku  pobytových i příměstských táborů - bližší informace v kanceláři  TYMY

Městské muzeum Holešov srdečně zve na výstavy o sv. Janu Sarkandrovi, holešovském faráři a o kardinálovi Františku z Ditrichštejna.

Tyto výstavy doplňuje putovní expozice Slavné stavby Antonína a Vladimíra Fischerových  a výstava  Po stopách Žerotínů. Všechny výstavy jsou na zámku v Holešově otevřeny od úterý do neděle, od 9. - 12.00 a dále 13.00 do 17.00 hod.

Tělovýchovná jednota Holešov, oddíl házené, zve na poslední domácí mistrovské utkání II. ligy mužů sezony 2015-2016, které se koná v neděli dne 1. května od 10,30 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Soupeřem bude družstvo TJ LESANA Zubří.

Středisko volného času TYMY  zve na Slet čarodějnic, který se uskuteční v pátek 29. dubna od 17.00 na zahradě TYMY, čekají na vás soutěže, hádanky, opékání špekáčků a další, vstupné 20,- Kč

Firma SOLAR-TECHNIK  Fryšták  přijme do hlavního pracovního poměru pracovníky do práškové lakovny a do výroby stínící techniky. Více informací přímo na firmě, nebo na telefonu 603 261 276 Mgr. Dagmar Surá.

Hasičský záchranný sbor  Zlínského kraje má na svých internetových stránkách spuštěnou aplikaci, která umožňuje nahlásit občanům i firmám pálení klestí a odpadu prostřednictvím internetu. Stačí  vyplnit do formuláře příslušnou obec, datum a čas pálení, jméno zodpovědné osoby, název zodpovědné organizace, telefon, dále přesné místo a způsob zajištění. V další části se upřesní místo pálení  podle mapy. Jinou možností je nahlásit pálení telefonicky.
Odesláním vyplněného formuláře je pálení zaevidováno na Krajském operačním a informačním středisku HZS Zlínského kraje. Evidence slouží pro ověření místa pálení pro případ, že ve stejném prostoru bude ohlášen požár. Je však nutné upozornit, že hasiči pálení nepovolují!
Pro občany platí, že jim je toto hlášení důrazně doporučeno, pro firmy je to povinnost

AnketaBudeme rádi za Vaše názory

Zúčastníte se v červnu dvou největších holešovských akcí v zámecké zahradě (Regata, Drásal)?

  • Ano, obou.

  • Ano, alespoň jedné.

  • Možná.

  • Asi se nezúčastním.

  • Rozhodně se nezúčastním.

Celkem hlasovalo respondentů: 26

  • Pokart
TOPlist