Hlášení městského rozhlasuPoslední hlášení ze dne 10. a 11. února

ZobrazitPřehrát

Stáhnout hlášení ve formátu WAV.

Přednáška archeologa Mgr. Miroslava Popelky „Archeologické objevy (nejen) na Holešovsku za rok 2015“  se koná ve čtvrtek 18. února od 17,00 hodin ve studovně Městské knihovny Holešov, vstupné je 25,- Kč

Tradiční hasičský ples Sboru dobrovolných hasičů Holešov se koná v pátek 12.února od 20,00 hodin na hasičské zbrojnici v Holešově. Účinkuje Karel Gott revival Morava, můžete se těšit na  vystoupení kouzelníka Radka, samozřejmostí je bohatá tombola a chutná domácí kuchyně od hasičů. Cena vstupenky je 150,- Kč v předprodeji v Trafice Alexy u kostela a 180,- Kč na místě.

Spolek rodičů a přátel dětí při 2. Základní škole Holešov si dovoluje pozvat na tradiční ples, který se uskuteční 20. února od 19,30 v prostorách holešovského zámku. K tanci a poslechu hrají skupina EXPO a skupina A-Z BAND, New Drive Club se roztančí v rytmu diskotéky. Vstupenky jsou v prodeji v kanceláři školy.

Již tradiční představení Konzervatoře Pavla Josefa Vejvanovského Kroměříž pro město Holešov a to studentské operní představení Wolfganga Amadea Mozarta „Divadelní ředitel“ ve spolupráci s Moravským divadlem Olomouc v režii Antonína Valenty a pod taktovkou Jiřího Kadavého se koná ve středu 24. února od 19,00 hodin ve velkém sále zámku Holešov. Základní vstupné 100,- Kč, předprodej v Městském informačním centru.

Středisko volného času TYMY  srdečně zve na vystoupení Valentýnský kouzelník, které se uskuteční tuto sobotu, 13. února,  od 16.00 hodin, vstupné  je 40,- Kč.

 

Další akcí Střediska volného času TYMY bude  galavečer Dívka roku, který se uskuteční v neděli 21. února od 16.00.

 

V divadélku TYMY se uskuteční divadelní hra Arnošta Goldflama "Dámská šatna" a to  v pátek 19. února od 19.00. Rezervace vstupenek v kanceláři Střediska volného času  TYMY.

 

Město Holešov vyhlašuje výběrové řízení na poskytnutí půjčky z „Fondu rozvoje bydlení města Holešova“, uzávěrka podání žádostí o zařazení do výběrového řízení je 23. Března do 10,00 hodin. Informace o náležitostech žádosti a o druzích půjček je na stránkách únorového čísla Holešovska a na webových stránkách města Holešova.

AnketaBudeme rádi za Vaše názory

Který ples je pro Vás nejlákavější?

  • Reprezentační ples města

  • Ples gymnázia

  • Ples farnosti

  • Myslivecký ples

  • Ples Castella

  • Hasičský ples

  • Ples 2. Základní školy

  • Ples policejní školy

Celkem hlasovalo respondentů: 91