Hlášení městského rozhlasuPoslední hlášení ze dne 27.7.2016

Zobrazit archiv všech hlášení

Zobrazit

Stáhnout hlášení ve formátu WAV.

Zítra, tedy ve čtvrtek  28.července  proběhne třetí  den Festivalu židovské kultury Ha-Makom Holešov, 16. ročníku. Třetí  festivalový den zahájí od 14,30 pokračování minikurzu hebrejštiny  pro veřejnost  Achaba Heidlera s názvem „Symbol a písmeno“.   Od 16,00  se v synagoze uskuteční přednáška Mgr. Petra Pálky z Muzea Kroměřížska  s názvem  Židé a Morava a židovský Holešov (1994 -2016), která  přiblíží „Konferenci Židé a Morava“, která se pravidelně  koná v Kroměříži více jak 20 let.  Následovat bude od  18,00 hodin beseda   Hugo Haas mezi Barrandovem a Hollywoodem. Na pohnutý životní osud  Hugo Haase  zavzpomíná filmový historik dr. Pavel Taussig a povídání doplní ukázky Haasových komediálních rolí.  Od 20,00 hodin se tentokrát v restauraci Starý pivovar uskuteční  Klezmerový večer s dobrým jídlem a pitím s hudební skupinou Rabi Gabi a.G. Součástí večera bude nabídka židovských specialit. Ve 22,30  proběhne v synagoze  další díl filmotéky  a to izraelsko-americko-francouzský film    Kapela přijela .

Další zpráva

Tuto sobotu 30. července proběhne  na hřišti Střelnice pohárové utkání v rámci MOOL CUPu s bývalým účastníkem 1. Ligy, mužstvem Sigma Olomouc. Přijďte podpořit holešovské fotbalisty.

Další zpráva

Holešovský leteckomodelářský klub Čmelák pořádá v sobotu 6. a v neděli 7. srpna  18. ročník  Čmelák model show, která se uskuteční na modelářském letišti za Větřákem napravo od cesty na Martinice za jahodovým polem. Návštěvníci budou moci vidět unikátní letecké modely na stojánce i v letu. O občerstvení bude postaráno a co je velkou novinkou – vstupné bude dobrovolné a parkování zdarma.

AnketaBudeme rádi za Vaše názory

Sledujete na webových stránkách města videozáznamy jednání Zastupitelstva města Holešova?

  • Ano, sleduji každé zastupitelstvo pravidelně a celé.

  • Ano, sleduji každé zastupitelstvo, ale zběžně.

  • Občas se na některý videozáznam podívám.

  • Ne, účastním se přímo jednání.

  • Ne, videozáznamy nesleduji vůbec.

Celkem hlasovalo respondentů: 136

TOPlist