Hlášení městského rozhlasu 23. - 24. ledna 2019

Mezi typické zimní tradice patří i klasické zabijačkové hody. Ty bude možné navštívit v pátek 25. ledna od 7,00 do 13,00 hodin před podnikovou prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a další speciality.

 

Sbor dobrovolných hasičů Tučapy, Vás srdečně zve na tradiční ples, který se uskuteční v sobotu 26.1.2019 od 20:00 v Tučapech v kulturním domě. K poslechu a tanci zahraje skupina Quanto. Těší se na Vás bohatá tombola a místní hasiči.

 

Dětský karneval „Trpasličí bál“ pořádá Středisko volného času TYMY v sobotu 26. ledna od 15,00 hodin v tělocvičně TYMY centra. Jednotné vstupné je 50,- Kč.

 

Pohádka Jiřího Kuhla a Kaštánků „Nesmírná dobrodružství vesmírná“ bude mít premiéru v neděli 27. ledna od 16,00 hodin v divadelním sále v TYMY, vstupné je 40,- Kč

 

Přednáška Roberta Baziky „Nepál – království Mustang stále žije“ se koná v Kino klubu v kině Svět Holešov ve středu 30. ledna od 17,00 hodin

 

Zámecký „Ples a la cabaret“, který pořádá Castellum Holešov a Cestovní kancelář Bohemian tour ve spolupráci s Technickými službami Holešov a Tepelným hospodářstvím Holešov se koná v sobotu 9. února od 19,30 hodin ve všech prostorách holešovského zámku. Účinkuje Show band Pavla Březiny a Cimbálová muzika Bystřica, hlavní cenou v tombole je neomezené cestování s CK Bohemian tour v roce 2019. Cena vstupenky na ples je 300,- Kč.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v pátek 25. ledna od 7,30 do 15,30 hodin opět v celé obci Bořenovice a v celé obci Tučapy. Dále ve středu 23. ledna od 7,30 hodin do 15,00 hodin v části ulic Dlažánky a Nerudova a tentýž den od 8,15 hodin do 15,30 hodin v části ulic Příční, U potoka, náměstí Dr.E.Beneše a náměstí Svobody. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Kino Svět Holešov hraje v úterý 22. ledna divadelní pohádku „Křišťálové srdce“. Představení začne ve 13,30 hodin. Vstupenky v předprodeji prodává městské informační centrum. 

Martin Trnavský v komedii „Kolega Mela Gibsona“ vystoupí ve čtvrtek 14. února v 19,00 hodin v holešovském kině Svět. Vstupenky jsou již v předprodeji v MIC Holešov.

Úsměvná operetka v podání studentů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž „Rytíř Modrovous“ se koná ve středu 20. února v 18,00 hodin na zámku v Holešově.

TYMY centrum – středisko volného času - bude během jarních prázdnin od 25. února do 1. března pořádat příměstský denní tábor Jarní prázdniny v TYMY a lyžařský pobyt na Trojáku Jarní prázdniny na horách . Informace o obou projektech a přihlášky na ně v kanceláři TYMY

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star