Hlášení městského rozhlasu 30. - 31. ledna 2019

Koncert světoznámého amerického kytaristy Neila Zazy s jeho triem se koná ve čtvrtek 31. ledna od 19,30 v hudebním klubu v suterénu zámku. Předprodej vstupenek v informačním centru na zámku, nebo v síti Ticketportal

Hromniční zabijačkové hody se uskuteční v pátek 1. února od 9,00 hodin na náměstí Dr.E.Beneše. Bohatý program nabídne všechny typické zabijačkov speciality, dílničku nejen pro děti, kde se zájemci naučí plnit a špejlovat jaternice, fotokoutek s živým prasátkem, kávový stánek a živé vystoupení písničkáře Ziggyho Horvátha.

 

Zámecký „Ples a la cabaret“, který pořádá Castellum Holešov a Cestovní kancelář Bohemian tour ve spolupráci s Technickými službami Holešov a Tepelným hospodářstvím Holešov se koná v sobotu 9. února od 19,30 hodin ve všech prostorách holešovského zámku. Účinkuje Show band Pavla Březiny a Cimbálová muzika Bystřica, hlavní cenou v tombole je neomezené cestování s CK Bohemian tour v roce 2019. Cena vstupenky na ples je 300,- Kč.

 

Sbor dobrovolných hasičů Holešov zve na Hasičský ples 2019 se skupinou Vivian Band, který se koná v pátek 15. února od 20,00 hodin v sále hasičské zbrojnice Holešov. Vstupné je 150,- Kč.

Martin Trnavský v komedii „Kolega Mela Gibsona“ vystoupí ve čtvrtek 14. února v 19,00 hodin v holešovském kině Svět. Vstupenky jsou již v předprodeji v MIC Holešov.

Úsměvná operetka v podání studentů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž „Rytíř Modrovous“ se koná ve středu 20. února v 18,00 hodin na zámku v Holešově.

  1. Základní škola Holešov zve rodiče budoucích prvňáčků na společné setkání v úterý 12. února v 15,30 v budově školy v rámci aktivity Šikovný předškolák aneb hrajeme si na školu.
  2. Základní škola Holešov zve všechny své bývalé žáky a širokou veřejnost v sobotu 16. února v 19,30 na tradiční již 11. Ples Sdružení rodičů a přátel dětí při 2. ZŠ Holešov. Lístky jsou v prodeji v kanceláři školy.

V sobotu 16. února od 13,00 hodin se koná na zámeckém kluzišti Show s extraligovými hokejisty z PSG Zlín, kteří si zabruslí s veřejností. Můžete se  těšit na soutěž ve střelbě na bránu, autogramiádu a osobní setkání s hokejovými hvězdami. Zábavným odpolednem provedou moderátoři zlínského rádia a připraveny pro vás budou také podpisové kartičky s fotkami hráčů.

 

Ve středu 20. února se od 18,00 hodin uskuteční ve velkém sále zámku tradiční koncert studentů Konzervatoře Pavla Josefa Vejvanovského Kroměříž, tentokrát Offenbachova operetka Rytíř Modrovous.

Společnost Media Servis hledá zájemce o roznos reklamních tisků velkých obchodních řetězců v Holešově, jedná se o dlouhodobou, pravidelnou brigádu. Zájemci mohou kontaktovat náborové oddělení na telefonním čísle 731 138 211, nebo e-mail nabor@mediaservis.cz. Nástup možný ihned.

TYMY centrum – středisko volného času - bude během jarních prázdnin od 25. února do 1. března pořádat příměstský denní tábor Jarní prázdniny v TYMY a lyžařský pobyt na Trojáku Jarní prázdniny na horách . Informace o obou projektech a přihlášky na ně v kanceláři TYMY.

Odborná přednáška odborníka a šlechtitele paprik a rajčat Ing. Petera Gajdoština s názvem „Plodová zelenina od A do Z“ se koná v pátek 1. března od 17,00 v Domě zahrádkářů na Dlažánkách. Vstupné je dobrovolné.

  1. Základní škola Holešov plánuje otevřít v příštím školním roce dvě první třídy, jednu běžnou a druhou s rozšířenou výukou angličtiny, matematiky a logiky. Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků proběhne ve středu 20. února v 17,00 v budově 2. Základní školy, kde budou zodpovězeny veškeré vaše dotazy.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star