logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

Hlášení městského rozhlasu 8.2. - 9.2.2017

V době od 4. února do 28. května proběhne dle náhodného výběru počítačem v několika domácnostech v Holešově šetření Českého statistického úřadu o životních podmínkách domácností v České republice. Toto šetření provedou tazatelé, kteří se prokáží průkazem tazatele, příslušným pověřením statistického úřadu a občanským průkazem nebo průkazem zaměstnance Českého statistického úřadu. Prosíme oslovené občany města, aby těmto tazatelům poskytli potřebnou součinnost, je zaručena naprostá anonymita a mlčenlivost o zjištěných údajích a ochrana získaných dat.

Sbor dobrovolných hasičů Holešov pořádá v pátek 10. února v hasičské zbrojnici na Bořenovské ulici tradiční Hasičský ples, k tanci hraje skupina SEXTEŤ, je připravena bohatá tombola, domácí kuchyně a občerstvení. Vstupné je 150,- Kč, prodej vstupenek na místě. Přijďte podpořit naše hasiče.

Městský parlament dětí a mládeže města Holešova pořádá v sobotu 11. února od 17,00 do 21,00 hodin Diskoples mladých ve Společenské hale Střediska volného času TyMy. Přístup na ples je od 12 let, vstupné 70,- Kč, hraje DJ Lupino, hostem večera je kouzelník – Mág RadekR. Bohatý kulturní program, občerstvení a tombola zajištěny.

Středisko volného času TyMy pořádá jarní prázdniny na horách a to od pondělí 13. února do pátku 17. února. Ubytování je na Trojáku, možnost lyžařského výcviku s instruktorem, celotáborová hra „Za zvířaty kolem světa“ Tábor je určen pro děti i rodiče, lyžaře i nelyžaře. Informace a přihlášky v kanceláři TyMy, nebo na telefonních číslech 573 396 928, nebo 734 358 563.

Během jarních prázdnin od 13. do 17. února se uskuteční městský tábor nazvaný Jarní prázdniny v TyMy v duchu vědohraní. Každý den zde bude odborný program zábavnou formou, zajímavé pokusy, bádání, je plánován výlet do Pevnosti poznání a do Vlastivědného muzea v Olomouci. Cena je 1 290,- Kč, děti se mohou přihlásit i na jednotlivé dny. Přihlášky v kanceláři Střediska volného času TyMy.

Keramický ateliér MišMaš dílna při 2.Základní škole v Holešově, pořádá o jarních prázdninách od pondělí 13.února do pátku 17. února vždy od 8 do 16 hodin Příměstský tábor nejen s keramikou. Bude se zde hrát a hlavně tvořit z hlíny, modelovat, malovat, kreslit. Tábor je určen pro děti od 6 do 15 let. Cena je 1.700.- Kč. Další informace a přihláška ke stažení na stránkách www.mismasdilna.cz nebo na telefonu 732 558 354.

V sobotu 18. února se od 10,30 hodin konají na zámeckém kluzišti Diskohrátky na ledě. Součástí Diskohrátek budou soutěže a tanec na ledě, vstupné bude 30,- Kč.

Středisko volného času TyMy zve na představení Valentýnský kouzelník, na kterém vystoupí Mág RadekR a na kterém budou i valentýnské mini-dílničky. Akce se koná v neděli 18. února od 15,00 hodin v TyMy ve Všetulích, vstupné je 50,- Kč.

Sbor dobrovolných hasičů Dobrotice organizuje v sobotu 25. února tradiční vodění medvěda a večerní pochovávání basy, které se uskuteční na Sádku od 20 hodin, kde k poslechu a k tanci bude hrát hudební skupina RETRO band. Tombola a bohaté občerstvení je zajištěno!

 

Spolek rodičů a přátel dětí při 2. Základní škole Holešov si dovoluje pozvat na tradiční ples, který se uskuteční 4. března od 19,30 v prostorách holešovského zámku. K tanci a poslechu hrají skupina EXPO a skupina A-Z BAND, New Drive Club se roztančí v rytmu diskotéky. Vstupenky jsou v prodeji v kanceláři školy.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star