Hlášení městského rozhlasu 6. - 7. února 2019

Zámecký „Ples a la cabaret“, který pořádá Castellum Holešov a Cestovní kancelář Bohemian tour ve spolupráci s Technickými službami Holešov a Tepelným hospodářstvím Holešov se koná v sobotu 9. února od 19,30 hodin ve všech prostorách holešovského zámku. Účinkuje Show band Pavla Březiny a Cimbálová muzika Bystřica, hlavní cenou v tombole je neomezené cestování s CK Bohemian tour v roce 2019. Cena vstupenky na ples je 300,- Kč.

 

Sbor dobrovolných hasičů Holešov zve na Hasičský ples 2019 se skupinou Vivian Band, který se koná v pátek 15. února od 20,00 hodin v sále hasičské zbrojnice Holešov. Vstupné je 150,- Kč.

Martin Trnavský v komedii „Kolega Mela Gibsona“ vystoupí ve čtvrtek 14. února v 19,00 hodin v holešovském kině Svět. Vstupenky jsou již v předprodeji v MIC Holešov.

Úsměvná operetka v podání studentů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž „Rytíř Modrovous“ se koná ve středu 20. února v 18,00 hodin na zámku v Holešově.

  1. Základní škola Holešov zve rodiče budoucích prvňáčků na společné setkání v úterý 12. února v 15,30 v budově školy v rámci aktivity Šikovný předškolák aneb hrajeme si na školu.
  2. Základní škola Holešov zve všechny své bývalé žáky a širokou veřejnost v sobotu 16. února v 19,30 na tradiční již 11. Ples Sdružení rodičů a přátel dětí při 2. ZŠ Holešov. Lístky jsou v prodeji v kanceláři školy.

Společnost Media Servis hledá zájemce o roznos reklamních tisků velkých obchodních řetězců v Holešově, jedná se o dlouhodobou, pravidelnou brigádu. Zájemci mohou kontaktovat náborové oddělení na telefonním čísle 731 138 211, nebo e-mail nabor@mediaservis.cz. Nástup možný ihned.

V sobotu 16. února od 13,00 hodin se koná na zámeckém kluzišti Show s extraligovými hokejisty z PSG Zlín, kteří si zabruslí s veřejností. Můžete se  těšit na soutěž ve střelbě na bránu, autogramiádu a osobní setkání s hokejovými hvězdami. Zábavným odpolednem provedou moderátoři zlínského rádia a připraveny pro vás budou také podpisové kartičky s fotkami hráčů.

Základní kolo soutěže Dívka roku 2019 se koná ve společenské hale střediska volného času TYMY v sobotu 16. února. Přihlášky do soutěže přijímá kancelkář TYMY, věk dívek je 13 – 15 let.

TYMY centrum zve na Valentýnského kouzelníka a Diskohrátky v neděli 17. Února od 15,30 hodin. Účinkuje mág Radekr a DJ Marťas, otevřena bude minidílnička. Jednotné vstupné je 50,- Kč

Ve středu 20. února se od 18,00 hodin uskuteční ve velkém sále zámku tradiční koncert studentů Konzervatoře Pavla Josefa Vejvanovského Kroměříž, tentokrát Offenbachova operetka Rytíř Modrovous.

Nízkoprahový klub Coolna zve kluky a holky ve věku 6 až 18 let na jarní prázdniny. Ty letos probíhají od pondělí 25. 2. do pátku 1. 3.  Čeká vás bohatý program v klubovně, ale i venku. Coolna sídlí na Školní ulici v bývalém SVČ Duha. Otevřeno bude od pondělí do pátku v čase od 10:30 do 15:30 hodin. Těšíme se na vás!

TYMY centrum – středisko volného času - bude během jarních prázdnin od 25. února do 1. března pořádat příměstský denní tábor Jarní prázdniny v TYMY a lyžařský pobyt na Trojáku Jarní prázdniny na horách . Informace o obou projektech a přihlášky na ně v kanceláři TYMY

Odborná přednáška odborníka a šlechtitele paprik a rajčat Ing. Petera Gajdoština s názvem „Plodová zelenina od A do Z“ se koná v pátek 1. března od 17,00 v Domě zahrádkářů na Dlažánkách. Vstupné je dobrovolné.

  1. Základní škola Holešov plánuje otevřít v příštím školním roce dvě první třídy, jednu běžnou a druhou s rozšířenou výukou angličtiny, matematiky a logiky. Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků proběhne ve středu 20. února v 17,00 v budově 2. Základní školy, kde budou zodpovězeny veškeré vaše dotazy.

Ve sportovní hale ve Smetanových sadech se uskuteční v sobotu 23. února od 10,30 hodin utkání v házené mezi TJ SOGOS Holešov a Sokolem Luhačovice

Středisko volného času TYMY pořádá ve dnech 7. – 13. června zájezd do rumunského banátu s návštěvou vesnic našich krajanů. Přihlášky přijímá kancelář TYMY do 18. Února, cena pro dospělé je 5 200,- Kč, pro děti 4 700,- Kč, v případě menšího autobusu příplatek 800,- Kč

Ozdravný pobyt s TYMY se uskuteční ve dnech 23. srpna až 1. září v Igrane na Makarské riviéře. Cena je 6 250,- Kč, přihlášky přijímá kancelář TYMY

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star