logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

Hlášení městského rozhlasu 15.-16.2.2017

V sobotu 18. 2. se od 10:30 hod. konají na zámeckém kluzišti Diskohrátky na ledě. Součástí diskohrátek budou soutěže a tanec na ledě. Vstupné je 30 Kč.

Středisko volného času TyMy zve na představení Valentýnský kouzelník, na kterém vystoupí Mág Radekr a na kterém budou i Valentýnské minidílničky.   Akce se koná v neděli 19. 2. od 15 hod. v TyMy ve Všetulích. Vstupné je 50 Kč.

Sbor dobrovolných hasičů Dobrotice organizuje v sobotu 25. 2. tradiční vodění medvěda a večerní pochovávání basy, které se uskuteční na Sádku v Dobroticích, a to od 20 hod. K poslechu a k tanci bude hrát skupina Retroband. Tombola a bohaté občerstvení je zajištěno.

Spolek rodičů a přátel dětí při 2. Základní škole Holešov si dovoluje pozvat na tradiční ples, který se uskuteční 4. 3. od 19:30 hod. v prostorách holešovského zámku. K tanci a poslechu hrají skupina Expo a skupina AZ Band. New Drive Club se roztančí v rytmu diskotéky. Vstupenky jsou v prodeji v kanceláři školy.

Ve středu 1. 3. se v 19 hod. v zámku koná muzikál Járy Beneše Na tý louce zelený. Účinkují studenti pěveckého oddělení a studentského symfonického orchestru Konzervatoře Pavla Josefa Vejvanovského v Kroměříži. Vstupenky lze zakoupit v Městském informačním centru Holešov.

Charita Holešov vyhlašuje humanitární sbírku šatstva, která proběhne ve dnech 20. až 24. 3. v době od pondělí do pátku denně v čase od 8 hod. do 16 hod. v prostorách Českého zahrádkářského svazu na Dlážankách v Holešově. Podrobnější informace najdete na plakátku nebo na webových stránkách holešovské charity.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star