Městské kulturní středisko a Radio Zlín zvou na show s extraligovými hráči PSG Zlín

Holešov -  Vezměte si hokejky a v sobotu 25. února od 14 do 15 hodin si přijďte zabruslit s extraligovými hráči na městské kluziště do zámeckého parku. Připravena je také autogramiáda, soutěž o ceny i doprovodným program s radiem.

 

„V sobotu bude zámecká ledová plocha patřit malým i velkým hokejistům, takže určitě doma nezapomeňte hokejky. Všechny srdečně zveme,“ řekl za Městské kulturní středisko Holešov ředitel Pavel Chmelík.

Podle Radima Bánovského z Radia Zlín není v tuto chvíli ještě jasné, kteří hokejisté ze zlínského týmu do Holešova dorazí. „Nicméně veřejnost se může těšit na soutěž ve střelbě na branku, se zlínskými hráči chystáme autogramiádu a lidé se nimi mohou i vyfotografovat,“ dodal.

Zámecké kluziště je novinkou letošní zimní sezony v Holešově. Nabízí velmi dobré zázemí pro přezouvání, půjčování dětských bruslí a v blízkých stáncích i drobné občerstvení. Veřejnost si může zabruslit od pondělí do neděle podle stanovené provozní doby. Ta počítá i s dopoledním bruslením pro předem objednané skupiny, rezervacemi pro hokejisty i večerním bruslením.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star