Hlášení městského rozhlasu 22.2. - 23.2.2017

Od 17. února do 3. března bude provádět zástupkyně firmy E.On odečty elektroměrů v centrální části města Holešova. Žádáme občany o umožnění přístupu k elektroměrům, nebo o zanechání stavu elektroměru na viditelném místě.   Jedná se zejména o ulice Náměstí Dr.E.Beneše, Malá, Palackého, Grohova, Očadlíkova, Plačkov, Tyršova, Masarykova, Nábřeží, Přerovská a jejich okolí.

 

Sbor dobrovolných hasičů Tučapy zve na hasičský ples, který se koná v pátek 24.února od 20,00 hodin v Kulturním domě Tučapy. K poslechu a tanci zahraje Brixen band, bohatá tombola a občerstvení jsou připraveny.

 

Vodění medvěda ve Všetulích se koná pod patronací spolku Všetuláci sobě v sobotu 25. února od 9,00 hodin. Sraz masek je v 8,45hod. na ulici Sokolská, veselá nálada povinná, občerstvení zajišťují dobří občané Všetul.

 

Sbor dobrovolných hasičů Dobrotice organizuje v sobotu 25. února tradiční vodění medvěda a večerní pochovávání basy, které se uskuteční na Sádku v Dobroticích a to od 20 hodin. K poslechu a k tanci bude hrát hudební skupina RETRO band. Tombola a bohaté občerstvení je zajištěno!

 

Galavečer 28. ročníku celostátní soutěže Dívka roku 2017 proběhne ve společenské hale Střediska volného času TyMy ve Všetulích v neděli 28. února od 16,00 hodin. Vstupné je 80,- Kč, děti 40,- Kč. Součástí soutěže bude zajímavý doprovodný program.

 

Ve středu 1. března se v 19 hodin v hlavním sále  zámku koná muzikál Járy Beneše Na tý louce zelený. Účinkují studenti konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži. Vstupné 100,- Kč, děti, studenti a senioři 70,- Kč.

Spolek rodičů a přátel dětí při 2. Základní škole Holešov si dovoluje pozvat na tradiční ples, který se uskuteční v sobotu 4. března od 19,30 hodin v prostorách holešovského zámku. K tanci a poslechu hrají skupina EXPO a skupina A-Z BAND, New Drive Club se roztančí v rytmu diskotéky. Vstupenky jsou v prodeji v kanceláři školy.

V sobotu 4. března od 16,00 hodin proběhne ve společenské hale Střediska volného času TyMy ve Všetulích Galavečer – finále talentové soutěže Holešovský talent 2017. Vstupné je 70,- Kč, děti 30,- Kč.

Soutěž pro dívky z Holešova a okolí Miss Poupě (pro dívky ve věku 4 – 7 let) a Miss Kvítek (věk 8 – 12 let) proběhne v neděli 5. března od 14.30 hodin ve společenské hale Střediska volného času ve Všetulích. Písemné přihlášky je třeba předat či zaslat nejpozději do 28. února. Účastnický poplatek pro soutěžící je 50,- Kč, vstupné také 50,- Kč, děti 20,-Kč. Pro diváky je připravena soutěž s krásou MARY KAY.

Charita Holešov vyhlašuje Humanitární sbírku šatstva, která proběhne ve dnech 20. – 24. března 2017, v době od pondělí do pátku, denně v čase od 8:00 – 16:00 hod. v prostorách Českého zahrádkářského svazu na Dlažánkách v Holešově. Podrobnější informace jsou na plakátku nebo na www.holesov.charita.cz.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star