V TYMY SE SOUTĚŽILO O MISS POUPĚ A MISS KVÍTEK 2019

V neděli 10. března 2019 se konala ve Středisku volného času Holešov tradiční soutěž „MISS KVÍTEK – MISS POUPĚ“. Tuto akci pořádáme již od roku 2010 a je určena pro holčičky a malé slečny z Holešova a širokého okolí. Soutěž probíhala ve dvou věkových kategoriích 4 -7 let a 8 – 12 let. Soutěžní disciplíny byly celkem tři. Rozhovor s moderátorkou ,módní přehlídka,volná disciplína. Kromě hodnocení odbornou porotou probíhalo také divácké hlasování.

Vítězné dívky získaly věcné ceny, dárkové poukazy a samozřejmě nemohly chybět šerpy a krásné korunky.
V mladší věkové kategorii se MISS POUPĚ 2019 stala Sára Majstryszinová, MISS TALENT – Sabinka Sedlářová a MISS SYMPATIE – Laura Nela Večeřová. Ve starší věkové kategorii si titul MISS KVÍTEK 2019 odnesla Veronika Nováková, MISS TALENT - Sofie Třetinová a MISS SYMPATIE – Elena Smetanová.

Porota ocenila také ostatní dívky za jejich skvělé výkony, ale také odvahu, originalitu, vlastní tvorbu atd. Každá malá slečna si odnesla cenu poroty a hodnotné dárky.

Všem děvčatům, která se této soutěže zúčastnila, moc děkujeme. Děkujeme také rodičům i divákům, kteří vytvořili skvělou atmosféru. Velké poděkování si zaslouží všichni sponzoři, kteří tuto tradiční akci podpořili a porotci, kteří měli nelehkou úlohu děvčata hodnotit. Všem děvčatům patří velké poděkování za jejich odvahu zapojit se do této soutěže a moc všem blahopřejeme a děkujeme za účast.

Mgr. Jarmila Vaclachová, SVČ Holešov

Fotogalerii průběhu galavečera si můžete prohlédnout na následujícím odkazu - https://tymy-centrum.rajce.idnes.cz/Miss_kvitek_Miss_poupe_2019/

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star