Město ocenilo pracovníky z holešovských škol

Na základě návrhů vedení holešovských škol a školských zařízení udělila Rada města Holešova vyznamenání města - Pamětní list v deskách - dvanácti vybraným pedagogickým pracovníkům.

Je to výraz ocenění a vyzdvižení jejich zásluh u příležitosti městské oslavy Dne učitelů. Slavnostní předání se uskutečnilo ve čtvrtek 31. března v prostorách velkého sálu zámku.

Z 1. Základní školy byly oceněny Mgr. Petra Gořalíková, Mgr. Edda Smiřická, Miloslava Valouchová a Věra Jašová, z 2. Základní školy byla oceněna Mgr. Lucie Dvorníková, z 3. Základní školy Mgr. Jitka Pavelcová, Mgr. Veronika Obdržálková a Jaroslava Halašková, z Mateřské školy Sluníčko pak Alena Strnadlová, z Mateřské školy Radost Mgr. Ivana Oralová, z Mateřské školy na Masarykově ulici Jana Bláhová a ze Střediska volného času Olga Pešková.

Slavnostní předávání bylo prokládáno mnoha kulturními vstupy. Své umění předvedl folklorní soubor Zrníčko, taneční kroužky Babydance či Happydance, taneční skupina Sundance, Kateřina Malíková a Vít Trhlík předvedli šest společenských tanců, recitoval Vojtěch Darmovzal či Eva Darebníková a Tina Sabová, zpívala Karolína Vaclachová.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star