Hlášení městského rozhlasu 24. - 25. dubna 2019

Prvomájovou veselici pořádá město Holešov ve středu 1. května od 14,00 hodin v areálu Zámeckého koupaliště. K poslechu i tanci hraje skupina Texas, bohaté občerstvení zajištěno.

 

Spolek Všetuláci sobě Vás srdečně zve na obnovenou tradici stavění máje u zvonice ve Všetulích, které se bude konat v pátek 26. dubna od 16,30 hodin. V průběhu akce vystoupí dětský folklorní soubor " Všetulské Hanáček". Občerstvení je připraveno. Srdečně zvou a těší se na vás Všetuláci.

 

Slavnostní křest knihy Kateřiny Juráškové a Jany Spáčilové „Italská opera na holešovském zámku v době Františka Antonína Rottala“ proběhne ve čtvrtek 25. dubna od 19,00 hodin v Sala terreně holešovského zámku.

 

V pátek 26. dubna se od 18,00 hodin uskuteční v sále kina Svět Vzpomínkový večer k 50. výročí SORRY Klubu. Vystoupí Big band Josefa Hájka s hostem Standou Hložkem.

 

Zábavná soutěžní akce s ekologickou tematikou Den Země se koná ve středu 24. dubna od 9,00 hodin v zámecké zahradě v Holešově. Vstup zdarma. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do prostor Střediska volného času TYMY.

 

Tragikomedie Václava Havla Audience v provedení divadelního studia Viktorka, které se mělo konat v pátek 26, dubna od 20,00 hodin v Divadélku ve Středisku volného času TYMY,  se bohužel pro onemocnění představitele hlavní role odkládá.

 

Ve sportovní hale ve Smetanových sadech se uskuteční v sobotu 27. dubna od 10,30 hodin utkání v házené mezi TJ SOGOS Holešov a SK Žeravice

 

Tradiční všetulský slet čarodějnic se koná na zahradě TYMY centra v úterý 30. dubna od 17,00 hodin. Vstupné je 20,- Kč, v ceně je špekáček, perník a čaj.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to  v pátek 26. dubna od 7,30 do 9,30 hodin v části  obce Dobrotice, od 10,00 do 12,00 hodin v další části obcí Dobrotice, Žopy a Přílepy a od 12,30 do 14,30 hodin v další části obce Dobrotice. V pondělí 29. dubna potom bude přerušena dodávka elektrické energie od 7,30 do 16,00 hodin v obcích Bořenovice a Tučapy. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Vodovody a kanalizace Kroměříž oznamují, že z důvodu opravných prací na vodovodním řadu dojde k odstávce dodávky pitné vody a poklesu tlaku ve vodovodním řadu v celém městě Holešov ve středu dne 8. května od 8,00 do 16,00 hodin. Po znovuobnovení dodávek vody může z počátku dojít ke zhoršení její kvality – zákalu. Oblast bude odkalena.

Den tance Holešov se koná ve středu 1. května od 14,00 hodin na náměstí Dr.E.Beneše. Na programu jsou ukázky různých tanečních stylů, možnost vyzkoušení tanců, country taneční dílna a další.

 

Soutěž O zlatou vařečku ve vaření kotlíkového guláše na zahradě TYMY se koná v sobotu 11. května. Prezence je v 9,390 hodin, startovné 100,- Kč za celý tým. Suroviny s sebou. Přihlášky do 7. května v kanceláři Střediska volného času.

 

Den policie České republiky se uskuteční ve čtvrtek 23. května od 8,15 do 12,30 hodin v areálu zámecké zahrady v Holešově. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

 

Středisko volného času TYMY pořádá během letních prázdnin LÉTO S TYMY 2019, které obsahuje širokou nabídku pobytových a příměstských táborů, informace o Létě s TYMY najdete na facebooku, webu a v kanceláři TYMY centra

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star