Hlášení městského rozhlasu 8. - 9. května 2019

České dráhy oznamují, že ve čtvrtek dne 16. května dojde od 7,55 hodin do 17,45 hodin dojde na trati Hulín –Holešov a zpět k výluce vlakové dopravy, která bude nahrazena náhradní autobusovou dopravou. Seznam náhradních autobusových spojů je umístěn na webu města Holešova i na médiích provozovaných Českými dráhami.

 

V neděli 12. května se od 15,00 hodin uskuteční v Kině Svět Holešov komponovaný pořad ke Dni matek Kytička pro maminky v podání žáků Základní umělecké školy Holešov

 

Nová akce – Otevřený úřad pro veřejnost - se uskuteční v neděli 19. května od 10.00 do 12,00 hodin v prostorách městského úřadu na Masarykově ulici za účasti představitelů vedení města. Proběhne prohlídka celého úřadu s možností shlédnutí stříbrného meče zemského hejtmana Jana hraběte z Rottalu, pro návštěvníky bude připraveno i malé překvapení.

 

Soutěž O zlatou vařečku ve vaření kotlíkového guláše na zahradě TYMY se koná v sobotu 11. května. Prezence je v 9,30 hodin, startovné 100,- Kč za celý tým. Suroviny s sebou. Přihlášky do 7. května v kanceláři Střediska volného času.

 

Tragikomedii Václava Havla Audience provede divadelní studio Viktorka v náhradním termínu a to sobotu 11. května od 19,00 hodin v Divadélku ve Středisku volného času TYMY..

 

Ve sportovní hale ve Smetanových sadech se uskuteční v sobotu 11. května od 10,30 hodin utkání v házené mezi TJ SOGOS Holešov a MHK Karviná. Pozor, jedná se o změnu termínu tohoto zápasu!

Den policie České republiky se uskuteční ve čtvrtek 23. května od 8,15 do 12,30 hodin v areálu zámecké zahrady v Holešově. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

 

Středisko volného času TYMY pořádá během letních prázdnin LÉTO S TYMY 2019, které obsahuje širokou nabídku pobytových a příměstských táborů, informace o Létě s TYMY najdete na facebooku, webu a v kanceláři TYMY centra

 

Středisko volného času TYMY pořádá ve dnech 7. – 13. června zájezd do rumunského Banátu s návštěvou vesnic našich krajanů. Přihlášky přijímá kancelář TYMY do 18. února, cena pro dospělé je 5 200,- Kč, pro děti 4 700,- Kč, v případě menšího autobusu příplatek 800,- Kč

Ozdravný pobyt s TYMY se uskuteční ve dnech 23. srpna až 1. září v Igrane na Makarské riviéře. Cena je 6 250,- Kč, přihlášky přijímá kancelář TYMY

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star