Hlášení městského rozhlasu 22. - 23. května 2019

Den policie České republiky se uskuteční ve čtvrtek 23. května od 8,15 do 12,30 hodin v areálu zámecké zahrady v Holešově. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

  

Spolek Všetuláci sobě zve spoluobčany na kácení máje ve Všetulích u zvonice, které se koná v sobotu 25.května od 16:30 hod. Vystoupí dětský folklorní soubor Všetulský hanáček, dále všetulské divadlo a je připraveno i překvapení. K poslechu hraje Holešovká muzika. Občerstvení je zajištěno. Těší se Všetuláci.

 

V sobotu 25. května pořádá Plavecká škola Uherské Hradiště od 13,00 do 15,00 hodin na plaveckém bazénu Sportrelax v Holešově Zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi s ukázkou branného plavání a záchrany tonoucího. Součástí akce budou hry, závody, soutěže, zábava a společná výuka dovedností, které můžete u vody potřebovat. Akci podporuje Město Holešov a firma NESTLÉ Česko, závod Sfinx Holešov

 

Výjimečná akce, Historické dny na hradě Kurovice, se uskuteční v sobotu 1. června a v neděli 2. června v Kurovicích. Kromě řady vystoupení skupin historického šermu, předvedení bitev z doby třicetileté války, vystoupení historických hudebních a tanečních skupin a mimořádných prohlídek hradu s kostýmovanými průvodci se můžete těšit na ukázky historických řemesel a na místě vařené pokrmy dle středověkých receptů.

V neděli 2. června se od 14,00 hodin uskuteční v zámecké zahradě Celoměstská oslava Dne dětí. Kromě řady atrakcí se uskuteční charitativní Běh pro prales pro rodiny s dětmi a jednotlivce na 50, nebo 100 metrů. Startovné je 90,- Kč.

 

Sbor dobrovolných hasičů Tučapy zve na 3. kolo Podhostýnské hasičské ligy a 12. ročník soutěže v požárním útoku mužů a žen "O putovní pohár starosty města Holešova". Soutěž se uskuteční v sobotu 1. června od 10:45 hodin na hřišti TJ Sokol Tučapy. Bohaté občerstvení zajištěno. Vstup zdarma. Těší se na vás místní hasiči.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v pondělí 3. června od 7,30 do 9,30 hodin v části obce Jankovice a v části obce Dobrotice. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Středisko volného času TYMY pořádá během letních prázdnin LÉTO S TYMY 2019, které obsahuje širokou nabídku pobytových a příměstských táborů, informace o Létě s TYMY najdete na facebooku, webu a v kanceláři TYMY centra

 

Středisko volného času TYMY pořádá ve dnech 7. – 13. června zájezd do rumunského Banátu s návštěvou vesnic našich krajanů. Přihlášky přijímá kancelář TYMY do 18. února, cena pro dospělé je 5 200,- Kč, pro děti 4 700,- Kč, v případě menšího autobusu příplatek 800,- Kč

Ozdravný pobyt s TYMY se uskuteční ve dnech 23. srpna až 1. září v Igrane na Makarské riviéře. Cena je 6 250,- Kč, přihlášky přijímá kancelář TYMY

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star