Hlášení městského rozhlasu 29. - 30. května 2019

Výjimečná akce, Historické dny na hradě Kurovice, se uskuteční v sobotu 1. června a v neděli 2. června v Kurovicích. Kromě řady vystoupení skupin historického šermu, předvedení bitev z doby třicetileté války, vystoupení historických hudebních a tanečních skupin a mimořádných prohlídek hradu s kostýmovanými průvodci se můžete těšit na ukázky historických řemesel a na místě vařené pokrmy dle středověkých receptů.

 

Koncert pro Holešov s Big Bandem Josefa Hájka se uskuteční v sobotu 1. června 2019 od 9,30 hodin na nádvoří zámku. Zazní známé swingové melodie a vstoupí také děti z pěveckého sboru Základní umělecké školy Holešov a z tanečních kroužků Střediska volného času Tymy Holešov.

 

V pátek 7. června se v hudebním New Drive Clubu koná další Oldies diskotéka s DJ Petrem Doškem. Vstupenky lze již nyní koupit v předprodeji v Městském informačním centru Holešov.

 

Český rapper Paulie Garand vystoupí ve středu 19. července na nádvoří zámku. Městské kulturní středisko Holešov nabízí vstupenky v předprodeji za zvýhodněné ceny. Do konce května za 190,- Kč, od 1. června do 18. července  za 250,- Kč. Předprodej probíhá v Městském informačním centru na zámku

 

V neděli 2. června se od 14,00 hodin uskuteční v zámecké zahradě Celoměstská oslava Dne dětí. Kromě řady atrakcí se uskuteční charitativní Běh pro prales pro rodiny s dětmi a jednotlivce na 50, nebo 100 metrů. Startovné je 90,- Kč.

 

Sbor dobrovolných hasičů Tučapy zve na 3. kolo Podhostýnské hasičské ligy a 12. ročník soutěže v požárním útoku mužů a žen "O putovní pohár starosty města Holešova". Soutěž se uskuteční v sobotu 1. června od 10:45 hodin na hřišti TJ Sokol Tučapy. Bohaté občerstvení zajištěno. Vstup zdarma. Těší se na vás místní hasiči.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v pondělí 3. června od 7,30 do 9,30 hodin v části obce Jankovice a v části obce Dobrotice a v pátek 14. června od 7,30 do 15,45 hodin v areálech Top Trade a Stavební bazar v Količíně. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Středisko volného času TYMY pořádá během letních prázdnin LÉTO S TYMY 2019, které obsahuje širokou nabídku pobytových a příměstských táborů, informace o Létě s TYMY najdete na facebooku, webu a v kanceláři TYMY centra

 

Středisko volného času TYMY pořádá ve dnech 7. – 13. června zájezd do rumunského Banátu s návštěvou vesnic našich krajanů. Přihlášky přijímá kancelář TYMY do 18. února, cena pro dospělé je 5 200,- Kč, pro děti 4 700,- Kč, v případě menšího autobusu příplatek 800,- Kč

Ozdravný pobyt s TYMY se uskuteční ve dnech 23. srpna až 1. září v Igrane na Makarské riviéře. Cena je 6 250,- Kč, přihlášky přijímá kancelář TYMY

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star