logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

Hlášení městského rozhlasu 23. a 24.11.2016

Přednáška členů Vlastivědného kroužku v Holešově Jaroslava Radeckého a Ondřeje Machálka „František Josef I. – známý i neznámý" se uskuteční ve čtvrtek 24. listopadu v 17,00 hodin ve studovně Městské knihovny Holešov, vstupné je 25,- Kč

Vánoční trhy v Holešově s bohatým kulturním programem se konají v sobotu 26. listopadu od 9,00 hodin na náměstí Dr.E.Beneše.

Adventní koncert Holešovského chrámového sboru a Holešovského komorního orchestru spojený se svěcením adventních věnců, se uskuteční v sobotu 26. listopadu od 15,30 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Holešově proběhne rovněž v sobotu 26. listopadu v 17,30 hodin na náměstí Dr.E.Beneše

Spolek Všetuláci sobě srdečně zve na Adventní setkání a rozsvícení vánočního stromu ve Všetulích tuto neděli 27. listopadu v 17hod. Sousedská dobrá nálada a občerstvení zajištěno.

Adventní koncert učitelů Základní umělecké školy F.X.Richtra v Holešově proběhne ve čtvrtek 1. prosince od 18,00 hodin ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie. Vstupné je dobrovolné.

Již druhý Čaj o páté v prostorách prvního patra holešovského zámku se uskuteční v neděli 4. prosince od 17,00 do 21,00 hodin. K tanci a poslechu bude tentokrát hrát skupina Hallo band. Vstupné je 80,- Kč, čaj pořádá Castellum Holešov, Městské kulturní středisko Holešov a Cestovní kancelář Bohemian tour.

Vánoční koncert souboru Banana Vox se vzácným hostem, legendárním zpěvákem Standou Hložkem, bude uspořádán v neděli 4. prosince od 16,00 hodin v kině Svět. Pro návštěvníky koncertu bude po jeho ukončení připraveno malé občerstvení.

Spolek Castellum Holešov srdečně zve na adventní koncert skupiny Spirituál kvintet, který se uskuteční v pondělí 12. prosince od 19,30 v sále kina Svět. Vstupné je 250,- Kč, předprodej vstupenek v informačním centru na zámku.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star