Hlášení městského rozhlasu 10. - 11. července 2019

Již 19. ročník Festivalu židovské kultury Ha-Makom se uskuteční od úterý 23. července do neděle 28. července. Od pondělí 22. července bude na náměstí Dr.E.Beneše zřízen festivalový stan, ve kterém se mohou zájemci seznámit s podrobným programem festivalu, získat další informace o městě i zakoupit publikace o Holešově. Zahájení festivalu v úterý 23. července bude přítomen velvyslanec Státu Izrael, Jeho Excelence Daniel Meron, který odhalí pamětní desku holešovskému rodáku, významnému organizátorovi hudebního života v chorvatském Karlovaci, Davidu Meiselovi, na budově bývalé Charity na náměstí Svobody.

 

Nízkoprahový klub Coolna, pro děti od 6 do 18 let bude otevřen i celé letní prázdniny. Otevřeno bude od pondělí do pátku v čase od 10 do 15 hodin. Najdete nás v bývalém SVČ Duha na Školní ulici nebo na hřištích v okolí Novosad. Těšit se můžete na spoustu her, aktivit, vyrábění, ale především pohodu.  Pro děti, kterým se nepovedlo vysvědčení, nabízíme pomoc s přípravou na reparát. Neváhejte klub kontaktovat.

 

Český rapper Paulie Garand vystoupí ve pátek 19. července na nádvoří zámku. Městské kulturní středisko Holešov nabízí vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu a to za 250,- Kč. Předprodej probíhá v Městském informačním centru na zámku

 

Česká folková kapela ŽALMAN a spol. vystoupí ve čtvrtek 29. srpna v 19.00 hodin  na nádvoří zámku Holešov, vstupné v předprodeji je 290,-Kč, v den koncertu 350,-Kč

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v pondělí 29. července od 10,00 do 13,00 hodin v části obce Količín a to v areálu firem TopTrade a Stavební bazar a dále v pátek 2. srpna od 7,30 do 15,00 hodin v části obce Tučapy. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star