Hlášení městského rozhlasu 8.3. - 9. 3. 2017

Městské kluziště v zámecké zahradě ukončí svůj provoz kvůli klimatickým podmínkám tuto neděli, 12.března.

Zástupkyně firmy E.On bude vednech od 3. do 17. března provádět odečta elektroměrů v těchto ulicích: Samostatnost, U letiště, Družby, Bartošova, Havlíčkova, Sušilova, Novosady. Žádáme obyvatele těchto lokalit, aby umožnili přístup k elektroměrům.

Výuku hry na djembe a jiné perkuse nazvanou Africké bubnování v podání bubeníků z Rytmu pro život zábavnou formou pro rodiče a děti bude možno navštívit ve Středisku volného času ve Všetulích ve čtvrtek 16. března od 15,30 do 16,30 hodin. Vstupné je 50,- Kč při minimálním počtu 10 účastníků.

Soví noc, zajímavosti o sovách, ukázky živých i vycpaných ptáků proběhne v Drive klubu v kině Svět v pátek 17.března od 17,00 hodin. Po setmění se účastníci akce přesunou do zámeckého parku, kde se pokusí přilákat některý soví druh na zvukový záznam. Vstupné je 30,- Kč pro děti a 60,- Kč pro dospělé.

Charita Holešov vyhlašuje Humanitární sbírku šatstva, která proběhne ve dnech 20. – 24. března 2017, v době od pondělí do pátku, denně v čase od 8:00 – 16:00 hod. v prostorách Českého zahrádkářského svazu na Dlažánkách v Holešově. Podrobnější informace jsou na plakátku nebo na www.holesov.charita.cz.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star