Hlášení městského rozhlasu 11. - 12. září 2019

Základní umělecká škola F.X. Richtera Holešov zve na varhanní a klavírní koncert Kristýny Novotné, pedagoga nově otevřené varhaní třídy na této škole. Koncert se koná ve středu 11. září od 18,00 hodin v zámecké sala terreně.

Klub českých turistů a oddíl mládeže TOM Medvědí stopa pořádají v sobotu 14. září při příležitosti 105. výročí založení Klubu českých turistů v Holešově jubilejní 50. ročník Holešovské padesátky rusavskými kotáry na kole i pěšky. Start pochodů je mezi 7,00 – 10,00 hodinou od budovy holešovského kina, kde bude také cíl. Cykloturisté mají start v 9,00 až 14,00 hodin na stejném místě. Pro pěší turisty je připravena také novinka – pochod 15 km se startem z Hostýna od 9,00 do 11,00 hodin a s cílem v budově kina

Společnost PILANA Knives a.s. zve na Den otevřených dveří, který se koná v areálu společnosti v Hulíně, Nádražní 804 v sobotu 14.září od 8:00 do 13:00 hodin. Budete mít možnost prohlédnout si výrobní prostory, které jsou běžně pro veřejnost uzavřené. Pro děti je připraven skákací hrad a svezení na segwajích.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v  v pátek 20. září od 7,30 do 9,30 hodin v části obce Žopy . Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Městské informační centrum Holešov oznamuje změnu pracovní doby ve všední dny. Od pondělí do pátku bude zavírat již v 17 hodin. Změna platí od 29. srpna

Zámek Holešov upozorňuje veřejnost na zákaz jízdy na kole přes nádvoří. Přísný zákaz se týká jízdy přes nádvoří, kolo lze zámkem převést pěšky.  Děkujeme za pochopení.

Představení komedie populárních pražských herců Hledám milence se koná v úterý 17. září od 19,00 hodin v kině Svět. Vstupenky jsou v předprodeji v Městském informačním centru Holešov.

 

Všetulské hody se uskuteční v neděli 6. října. Zahájí je průvod obcí od zvonice v 11,00 hodin. V 11,00 hodin se uskuteční hodová mše sv., kterou bude celebrovat holešovský děkan P. Jerzy Walczak. Od 12,00 hodin bude probíhat hodová zábava s občerstvením ve všetulském parku, k tanci a poslechu budou hrát Hulíňané a cimbálová muzika, je připraven program pro děti, Celý den bude po Všetulích jezdit kočár pana Loučky .

Hypnotizér Jakub Kroulík vystoupí v TYMY centru ve středu 2. října od 18,00 hodin. Součástí přednášky budou i praktické ukázky

Koncert Evy a Vaška se uskuteční ve společenské hale Střediska volného času TYM Y v neděli 6. října od 15,00 hodin. Vstupné je 150,- Kč v předprodeji v kanceláři TYMY a 200,- Kč na místě

Slavnostní finále soutěže pro šikovné a nadané děti Zlatý oříšek Zlínského kraje se koná v neděli 13. října na zámku v Holešově.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star