Hlášení městského rozhlasu 15. - 16.3.2017

Soví noc, zajímavosti o sovách, ukázky živých i vycpaných ptáků proběhne v Drive klubu v kině Svět v pátek 17.března od 17,00 hodin. Po setmění se účastníci akce přesunou do zámeckého parku, kde se pokusí přilákat některý soví druh na zvukový záznam. Vstupné je 30,- Kč pro děti a 60,- Kč pro dospělé.

VIII. ročník nepostupové soutěže mažoretkových skupin z České i Slovenské republiky Všetulská hůlka 2017 se uskuteční v neděli 19. března od 9,00 hodin ve velkém sále zámku a to pod záštitou radního Zlínského kraje Mgr. Miroslava Kašného. Vstupné je 70,- Kč, pro děti do 12 let je to 30,- Kč, děti do tří let mají vstup zdarma.

Charita Holešov vyhlašuje Humanitární sbírku šatstva, která proběhne ve dnech 20. – 24. března 2017, v době od pondělí do pátku, denně v čase od 8:00 – 16:00 hod. v prostorách Českého zahrádkářského svazu na Dlažánkách v Holešově. Podrobnější informace jsou na plakátku nebo na www.holesov.charita.cz.

Středisko volného času TyMy pořádá vycházku do Přílep přes Žopy s názvem Vítání jara a to v neděli 26. března. Sraz je v 10,00 hodin u Základní umělecké školy, od 11,30 je u myslivecké chaty v Přílepích program – soutěže, hry, aktivity pro celou rodinu a na závěr společný táborák, špekáček s sebou.

Divadelní představení pohádky Lúčnikovo putování za prvním jarním paprskem v provedení autora Jirky Kuhla se uskuteční v neděli 26. března od 16,00 hodin ve Středisku volného času TyMy. Vstupné je 40,- Kč

Iniciativa Holešovské kino a spolek Každý může pomáhat zvou na projekci filmového snímku Stud s podtextem Dobrý člověk se nikdy nestydí. Promítat se bude v pátek 31.března od 19 hodin v Drive clubu holešovského kina Svět.. V hlavní roli se představí Julius Pántik, film režíroval v roce 1967 Ladislav Helge. Úvodní slovo přednese filmový teoretik Vítězslav Tichý, po projekci bude následovat beseda na téma film a kinematografie.

Městský parlament dětí a mládeže pořádá pro žáky 8. a 9. ročníků základních a pro studenty středních škol besedu s názvem Mladí lidé v Evropské unii. Jako hosté se představí senátorka Šárka Jelínková, europoslanci Olga Sehnalová a Jiří Pospíšil a místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička. Beseda se koná v pátek 31. března od 10,00 hodin v kinosále kina Svět.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star