Hlášení městského rozhlasu 2. - 3. října 2019

Spolek " Všetuláci sobě" Vás srdečně zve na svatofrantišské hody , které se konají v neděli 6. října. V 10,00 hodin vyjde od zvonice ve Všetulích průvod obcí. V 11,00 hodin bude slavnostní mše svatá u zvonice, kterou celebruje holešovský děkan P. Jerzy Walczak. Od 12,00 hodin proběhne zábavný program v parku pro děti i dospělé. Vystoupí dětský folklorní soubor Všetulské hanáček, ve 14,00 hodin proběhne svatofrantišské požehnání zvířatům, poté bude vyhodnocena soutěž "O všetulské koláč" a vystoupí Všetulské divadlo.

Po celou dobu jsou pro děti připraveny atrakce jako skákací hrad, trampolína a dětská soutěž. K tanci a poslechu hraje Holešovská muzika a cimbálová muzika  Kalíšek". Občerstvení je zajištěno. Po celou dobu akce jezdí po Všetulích kočár pana Loučky. Srdečně zvou a těší se na vás Všetuláci.

 

Matiné, koncert vokálního ansámblu Musica con Grazia z rakouského Grazu a Holešovského chrámového sboru, proběhne v neděli 6. října od 11 hodin v Sala terreně holešovského zámku.

 

V neděli 20. října se od 18 hodin uskuteční v Sala terreně holešovského zámku koncert Vladimíry Dvořákové, Zdenka Janiše a jejich hostů, nazvaný Haně s láskou, u příležitosti 88. narozenin Hany Hegerové.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 14. října od 7.30 do 11.30 hodin v objektu Tovární 1333, v bývalé Loaně a v pátek 18. října od 7.30 do 17 hodin opět v Tovární 1333. Dále ve středu 30. října od 7,30 do 14,30 hodin v části Všetul , ulice Dukelská, konkrétně lokalita zahrádek od č.p. 521 včetně po garáže u křížení ulic Ovocná a Za Cukrovarem. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

V sobotu 5. října se v areálu TyMy centra od 9 do 12 hodin uskuteční Všetulský jarmark. V budově TyMy budou v provozu tvůrčí dílny pro zájemce o rukodělné práce.

 

Koncert Evy a Vaška se uskuteční ve společenské hale v TyMy v neděli 6. října od 15 hodin. Vstupné je 150 Kč v předprodeji v kanceláři TyMy a 200 Kč na místě.

 

Taneční kurzy pro dospělé Podzim 2019 – pro začátečníky i pokročilé – pořádá Středisko volného času TYMY ve společenské hale centra. Cena kurzu je 1 400,- Kč pro pár, zahájení v neděli 20. října v 18,00 hodin, přihlášky se přijímají v kanceláři TYMY do 15. října.

 

Akce Zdraví pro rodinu se uskuteční v sobotu 19. října od 10,00 do 14,00 hodin ve Středisku volného času TYMY ve Všetulích. Na programu jsou workshopy, besedy, ukázky cvičení, ochutnávky jídel, program pro děti. Centrum preventivní medicíny Brno poskytuje kardiometrické vyšetření pro jednoho člena rodiny zdarma. Vstupné je dobrovolné.

Slavnostní finále soutěže Zlatý oříšek Zlínského kraje – soutěže pro šikovné a nadané děti – se koná v neděli 13. října na zámku v Holešově.

Zájezd na muzikál s hity Heleny Vondráčkové „Kvítek mandragory“ v divadle Broadway v Praze v neděli dne 1. prosince pořádá Středisko volného času TYMY. Cena zájezdu je 1 090,- Kč, přihlášky co nejdříve v kanceláři TYMY

Středísko volného času oznamuje, že jsou ještě volná místa v kroužcích, pořádaných TYMY. Je možno se hlásit v kanceláři TYMY.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star