Hlášení městského rozhlasu 22. - 23.3.2017

Ve čtvrtek 23. března se od 17,00 hodin ve Středisku volného času TyMy koná přednáška centra preventivní medicíny Premedical „Informace a dezinformace na cestě ke zdraví“. Vstupné dobrovolné.

Od pátku 24. března do neděle 26. března proběhne vždy od 8,00 do 17,00 hodin v Zámeckém zahradnictví Holešov výstava Předvelikonoční čas. Na programu budou dětské dílny, malování na obličej, občerstvení, frgály, med a medovina, v sobotu od 14,00 hodin vystoupení skupiny (Z)Pátečník a v neděli od 14,30 vynášení zimy – Moreny. Vstup zdarma.

V sobotu 25. března se od 8,00 do 13,00 koná v prostorách zámku tradiční Holešovský blešák.

Muži A fotbalového klubu SFK ELKO Holešov sehrají v sobotu 25. března od 15,00 na hřišti Střelnice utkání s SK Bystřice nad Pernštejnem. Přijďte podpořit naše fotbalové borce.

Středisko volného času TyMy pořádá vycházku do Přílep přes Žopy s názvem Vítání jara a to v neděli 26. března. Sraz je v 10,00 hodin u Základní umělecké školy, od 11,30 je u myslivecké chaty v Přílepích program – soutěže, hry, odlévání stop, aktivity pro celou rodinu a na závěr společný táborák, špekáček s sebou.

Divadelní představení pohádky Lúčnikovo putování za prvním jarním paprskem v provedení autora Jirky Kuhla se uskuteční v neděli 26. března od 16,00 hodin ve Středisku volného času TyMy. Vstupné je 40,- Kč

Iniciativa Holešovské kino a spolek Každý může pomáhat zvou na projekci filmového snímku Stud s podtextem Dobrý člověk se nikdy nestydí. Promítat se bude v pátek 31.března od 19 hodin v Drive clubu holešovského kina Svět.. V hlavní roli se představí Julius Pántik, film režíroval v roce 1967 Ladislav Helge. Úvodní slovo přednese filmový teoretik Vítězslav Tichý, po projekci bude následovat beseda na téma film a kinematografie.

Městský parlament dětí a mládeže pořádá pro žáky 8. a 9. ročníků základních a pro studenty středních škol besedu s názvem Mladí lidé v Evropské unii. Jako hosté se představí senátorka Šárka Jelínková, europoslanci Olga Sehnalová a Jiří Pospíšil a místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička. Beseda se koná v pátek 31. března od 10,00 hodin v kinosále kina Svět.

Klasické drama Maryša uvádí Divadlo 6. května v premiéře, která se koná v sále kina Svět Holešov v sobotu 1. dubna od 19,00 hodin.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star