Hlášení městského rozhlasu 16. - 17. října 2019

V úterý 22. října proběhne celodenní výluka železniční dopravy na trase Holešov – Bystřice pod Hostýnem. Bude zajištěna náhradní autobusová doprava v časech odjezdu vlaků.

 

Charita Holešov organizuje v týdnu od 21. do 25. října humanitární sbírku šatstva. Sbírka proběhne na tradičním místě u Zahrádkářů na Dlažánkách, v Holešově. Časy a konkrétní informace jsou uvedeny na plakátku. V případě dalších dotazů se obraťte na koordinátorku sbírky paní Leonu Machálkovou, telefon rovněž uveden na plakátku, či na webové stránky Charity Holešov. Děkujeme za vaši pomoc

 

Fotbalový zápas mezi SFK ELKO Holešov a SK Boršice se bude konat v sobotu 19. října na hřišti Střelnice, jeho začátek se posouvá z původně ohlášených 14,30 hodin na 10,30 hodin. Změna je i na plakátech.

 

V neděli 20. října se od 18 hodin uskuteční v Sala terreně holešovského zámku koncert Vladimíry Dvořákové, Zdenka Janiše a jejich hostů, nazvaný Haně s láskou, u příležitosti 88. narozenin Hany Hegerové.

 

Přednáška Ing. Lenky Křesadlové, PhD. z Národního památkového ústavu „Francouzské barokní zahrady“ se uskuteční v úterý 22. října v Městské knihovně Holešov od 17.00 hod. Vstupné je 25,00 Kč

 

Tradiční Halloween na hradě Kurovice se koná v sobotu 26. října. V 17,45 hodin vyjde od hřbitova lampionový průvod do hradu, kde čeká spousta strašidel, divadelní a šermířská představení a ohnivá show.

 

Přednáška Dr. Tomáše Černušáka „Předbělohorská rekatolizace v českých zemích – sv. Jan Sarkander v kontextu své doby“, která je součástí připomínky oslav 400. výročí smrti tohoto světce, proběhne ve studovně Městské knihovny ve čtvrtek 14. listopadu od 17,00 hodin.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 18. října od 7.30 do 17 hodin v Tovární ulici č.p.1333. Dále ve čtvrtek 29. října od 7,30 do 13,00 hodin v části ulice Krátká, Palackého a Polní ve Všetulích, ve středu 30. října od 7,30 do 14,30 hodin v části Všetul , ulice Dukelská, konkrétně v lokalitě zahrádek od č.p. 521 včetně po garáže u křížení ulic Ovocná a Za Cukrovarem, v pondělí 4. listopadu ve Všetulích č.p. 501 v areálu společnosti NAVOS a ve středu 6. listopadu od 7,30 do 15,30 hodin v lokalitě Želkov. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Akce Zdraví pro rodinu se uskuteční v sobotu 19. října od 10,00 do 14,00 hodin ve Středisku volného času TYMY ve Všetulích. Na programu jsou workshopy, besedy, ukázky cvičení, ochutnávky jídel, program pro děti. Centrum preventivní medicíny Brno poskytuje kardiometrické vyšetření pro jednoho    člena rodiny zdarma. Vstupné je dobrovolné.

 

Středisko volného času TYMY pořádá bohatý program na podzimní prázdniny. V úterý 29. října zde proběhnou od 9,00 do 16,00 hodin výtvarné a keramické dílničky, ve středu 30. října to budou rovněž od 9,00 do 16,00 hodin sportovní aktivity a rovněž zájezd na Velký svět techniky v Dolních Vítkovicích a Hornickou expozici v Landek parku. Přihlášky v kanceláři TYMY.

 

Zájezd na muzikál s hity Heleny Vondráčkové „Kvítek mandragory“ v divadle Broadway v Praze v neděli dne 1. prosince pořádá Středisko volného času TYMY. Cena zájezdu je 1 090,- Kč, přihlášky co nejdříve v kanceláři TYMY

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star