Holešovský web je druhý v soutěži Zlatý erb

Holešov - V krajském kole a v kategorii Nejlepší webové stránky měst se Holešov umístil na druhém místě, první byl Vsetín.

Devítičlenná porota složená z odborníků hodnotila na webu města množství vložených informací, přitom v oblasti doporučených informací jsme získali úplně nejlepší hodnocení mezi zúčastněnými městy. Vysokou známku získal Holešov také za podporu zobrazení na mobilních zařízeních.

Body jsme naopak ztratili za sekci Úřední deska.

I tak jsou ale výsledky hodnocených měst velmi vyrovnané a od prvního místa Holešov dělilo pouze 15 setin procenta.

„Po loňském vítězství v celostátním kole v oblasti webových služeb (služba Strategie Holešov) jsme se s Martinem Koplíkem domluvili, že zkusíme zabodovat i s webovými stránkami, které připravoval. Myslíme si, že jsou velmi dobré, obsahují spousty informací a mají vzdušný a moderní design. Velmi přínosné je propojení městských stránek s webem Městského kulturního střediska nebo Mikroregionu Holešovsko,“ hodnotil webové stránky a účast v soutěži místostarosta města Radek Doležel.

Co se týká dalších pořadí měst, za Holešovem se umístil Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Klobouky, Otrokovice, Bojkovice, za nimi Valašské Meziříčí, Zlín, Brumov-Bylnice, Vizovice a Uherský Brod.

Jana Rohanová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star