Hlášení městského rozhlasu 30. - 31. října 2019

Mezi typické tradice nadcházející zimy patří i klasické zabijačkové hody. Ty bude možné navštívit v pátek 1. listopadu od 7,00 do 13,00 hodin před podnikovou prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a další speciality.

 

Již osmý Svatohubertský den v Holešově se uskuteční v neděli 3. listopadu. V 9,00 hodin vyjde od zámku průvod uniformovaných myslivců, sokolníků, psovodů a Svatohubertská jízda, v 9,30 hodin se uskuteční troubená a zpívaná myslivecká mše svatá ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie a po jejím skončení bude v 10,45 hodin před kostelem myslivecké vytrubování a malé pohoštění.

 

Přednáška Dr. Tomáše Černušáka „Předbělohorská rekatolizace v českých zemích – sv. Jan Sarkander v kontextu své doby“, která je součástí připomínky oslav 400. výročí smrti tohoto světce, proběhne ve studovně Městské knihovny ve čtvrtek 14. listopadu od 17,00 hodin.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 4. listopadu ve Všetulích č.p. 501 v areálu společnosti NAVOS a ve středu 6. listopadu od 7,30 do 15,30 hodin v lokalitě Želkov. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Velký lampionový průvod Holešovem – Slavnost broučků – začne v pátek 1. listopadu od 17,00 hodin. Sraz je u kašny na náměstí Dr. E. Beneše. Ukončení je ve Středisku volného času TYMY. Odměna za kostým, nebo za vlastnoručně vyrobený lampion.

 

Pětidenní kursy lyžování a snowboardingu pro děti Eskimák v rozsahu 10 hodin od pondělí do pátku pravděpodobně od 20. do 24. ledna 2020 podle sněhových podmínek bude pořádat Středisko volného času ve skiareálu Troják za cenu 2 500,- Kč. V ceně je doprava, výuka , svačinka a čaj. Přihlášky podávejte v kanceláři TYMY.

 

Zájezd na muzikál s hity Heleny Vondráčkové „Kvítek mandragory“ v divadle Broadway v Praze v neděli dne 1. prosince pořádá Středisko volného času TYMY. Cena zájezdu je 1 090,- Kč, přihlášky co nejdříve v kanceláři TYMY

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star