Hlášení městského rozhlasu 6. - 7. listopadu 2019

Přednáška Dr. Tomáše Černušáka „Předbělohorská rekatolizace v českých zemích – sv. Jan Sarkander v kontextu své doby“, která je součástí připomínky oslav 400. výročí smrti tohoto světce, proběhne ve studovně Městské knihovny ve čtvrtek 14. listopadu od 17,00 hodin.


Populární Duo Jamaha vystoupí v sobotu 9. listopadu ve Velkém sále holešovského zámku od 15,00 hodin.

 

Pohádku o Karkulce provede Jiří Kuhl a Kaštánci v neděli 10. listopadu od 16,00 hodin v divadelním sále TYMY centra ve Všetulích. Jednotné vstupné je 40,- Kč

 

Komedie Hexenšus herců pražských divadel se koná ve středu 13. listopadu od 19,00 hodin v kině Svět. Vstupenky prodává Městské informační centrum Holešov. 

Městské kulturní středisko Holešov zve na projekci dokumentu o lidech, kteří prožili klinickou smrt Vše o životě po životě a to v kině Svět ve čtvrtek 14. listopadu od 18,00 hodin.

V neděli 17. listopadu se od 15,00 hodin v kině Svět uskuteční interaktivní show pro děti Čiperkové.

 

Pětidenní kursy lyžování a snowboardingu pro děti Eskimák v rozsahu 10 hodin od pondělí do pátku pravděpodobně od 20. do 24. ledna 2020 podle sněhových podmínek bude pořádat Středisko volného času ve skiareálu Troják za cenu 2 500,- Kč. V ceně je doprava, výuka , svačinka a čaj. Přihlášky podávejte v kanceláři TYMY.

 

Zájezd na muzikál s hity Heleny Vondráčkové „Kvítek mandragory“ v divadle Broadway v Praze v neděli dne 1. prosince pořádá Středisko volného času TYMY. Cena zájezdu je 1 090,- Kč, přihlášky co nejdříve v kanceláři TYMY

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star