Ocenění pracovníků ve školství

Tradiční slavnostní ocenění pracovníků v holešovském městském školství se uskutečnilo již podeváté ve velkém sále holešovského zámku, a to v úterý 28. března 2017. Na základě návrhů holešovských škol a školských zařízení schválila Rada města Holešova udělení Pamětních listů v deskách šestnácti zaměstnancům ve školství jako výraz ocenění a vyzdvižení jejich zásluh u příležitosti této městské oslavy Dne učitelů. V rámci slavnostního podvečera je převzali z rukou starosty města Mgr. Rudolfa Seiferta, místostarosty Bc. Jaroslava Chmelaře a místostarosty Ing. Radka Doležela. Oceněným přišli popřát i zástupci vedení z jednotlivých škol a školských zařízení.

Z Ústřední školní jídelny Holešov byla oceněna ředitelka Milena Michalcová, z 1. Základní školy Holešov byly oceněny Mgr. Ivona Omastová, Mgr. Pavla Ambróšová, Dagmar Solařová a Zdeňka Šestáková, z 2. Základní školy Holešov byli oceněni Mgr. Hana Hlobilová a Ing. Petr Pokorný, z 3. Základní školy Holešov Mgr. Gabriela Nováková, Mgr. Tereza Zalabáková, Dagmar Vaculíková a Lenka Ančincová, z Mateřské školy Sluníčko pak Zdeňka Mikulíková, z Mateřské školy Radost Zdeňka Kolaříková, z Mateřské školy v Masarykově ulici Jana Srovnalová a ze Střediska volného času Martina Sigmundová a Milada Huňová.

Slavnostní předávání bylo prokládáno pěti kulturními vstupy žáků Základní umělecké školy F. X. Richtera z Holešova. Své umění předvedli při klavírním vystoupení Filip Gargulák a Oskar Conev, při tanečním vystoupení Viktorie Podhajská, ve hře na kytaru Nikola Dvorníková, při vystoupení kytarového souboru zahrála na příčnou flétnu Alena Vaculíková a na bicí Nelly Billová. Závěrečnou část tvořilo tradiční občerstvení a přátelské posezení zúčastněných, které proběhlo v suterénu zámku v tzv. New Drive Clubu.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star