Lední bruslení si v Holešově užijeme už o svátcích

Tisková zpráva ze dne 12. 12. 2019

 

Holešov – Také letos vyroste v atraktivním prostředí holešovské zámecké zahrady mobilní kluziště s ledovou plochou. Pro město Holešov jej zhotoví společnost BaP holding, a. s, a z rozpočtu města si zakázka vyžádá více než milion korun. Pracovníci už připravují terén, následně budou zahájeny práce, které povedou k vytvoření ledové plochy. Tyto práce potrvají ještě asi týden, a pokud nevzniknou žádné komplikace, bude bruslení slavnostně zahájeno v sobotu 21. 12. 2019.  

Už o vánočních svátcích tak v Holešově veřejnosti nabídneme novou možnost sportovního vyžití. Výjimku bude tvořit Štědrý den a Silvestr, kdy bude kluziště uzavřeno. V loňském roce byla návštěvnost v těchto dvou dnech mizivá. V novém roce se bude bruslit každý den, provozní doba kluziště bude stejná jako minulou zimu, jen poplatky budou mírně navýšeny. Letos bude navíc zajištěna také hokejová školička, a to na každé nedělní odpoledne.

Věříme, že si i tuto zimu na ledě užijí jednotlivci, organizované skupiny, školy i hokejisté, a že si cestu do zámecké zahrady najdou opět návštěvníci jak domácí, tak i ti z širokého okolí.

 

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star