Novoroční televizní pořad Zlatý oříšek 2019

Rádi bychom Vás pozvali ke sledování novoročního televizního pořadu Zlatý oříšek 2019.

Pořad vysílá dne 1. 1. 2020 Česká televize na svém 2. programu od 13:55 hodin.
Své nadání a dovednosti Vám zde opět předvede 21 šikovných a aktivních dětí České republiky, z nichž 7 bude oceněno cenou Zlatý oříšek 2019.

Vše proběhne za účasti letošních patronů Zlatého oříšku, kterými jsou Šárka Kašpárková, česká bronzová olympijská medailistka z roku 1996 a česká rekordmanka v trojskoku z roku 1997, Ondřej Havlík, vícemistr světa v loopingu, úspěšný beatboxer a dřívější moderátor Zlatého oříšku, a Vladimír Kořen, uznávaný popularizátor vědy a životního prostředí a moderátor pořadu ČT Zázraky přírody.

Krajské kolo se konalo 13. října 2019 v zámku v Holešově. Toto krajské kolo organizovalo SVČ TYMY Holešov ve spolupráci s MKS Holešov, městem Holešov a Zlínským krajem.

Na této úžasné akci se podílelo dále mnoho partnerů a sponzorů. Finálového večera se zúčastnilo 12 finalistů z celého Zlínského kraje. V Holešově se rozdaly celkem čtyři sošky Zlatého oříšku – jednu z nich udělil starosta města Holešova pan Rudolf Seifert.

Všichni, kteří se přihlásili do krajského kola, byli zároveň nominováni do kola celostátního. Měli jsme velkou radost, že odborná porota vybrala a nominovala mezi 21 finalistů celkem šest zástupců ze Zlínského kraje. V silné konkurenci se naši zástupci neztratili. Celostátní porota udělovala celkem sedm zlatých oříšků a mezi těmito oceněnými jsou také zástupci našeho kraje.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star