Hlášení městského rozhlasu 8. - 9. ledna 2020

Tradiční tříkrálová sbírka se uskuteční v sobotu 11.ledna. Radostné požehnání do vašich domovů zajišťují dobrovolníci, děti s dospělým vedoucím. Sraz všech koledníků je v sobotu ráno v domě U sv. Martina v Holešově v 7:30 hodin. Jídlo, pití a kostýmy jsou zajištěny, těšíme se a děkujeme malým i velkým koledníkům, kteří nám pomohou koledovat

Ve čtvrtek 16. ledna se od 17.00 hod. ve studovně Městské knihovny Holešov uskuteční přednáška Mgr. Tomáše Parmy, Ph.D., vědeckého pracovníka Cyrilometodějské teologické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, nazvaná „Život Jana Sarkandra a jeho kanonizační proces“.

Tradiční Farní ples proběhne v sobotu 25. ledna od 19.30 hodin na zámku v Holešově. K tanci a poslechu bude hrát dechová kapela Moraváci, DJ Dave, cimbálovka Včelaran a klasické valčíky a polky Holešovský komorní orchestr. Vstupenky s místenkou za 250,- Kč jsou v prodeji ve farní kanceláři naproti farního kostela a na místě samém.

V sobotu 11. ledna od 16,00 hodin se na náměstí Dr. E. Beneše uskuteční „Rozloučení s adventem a svátky“ . S koncertem vystoupí ZUŠ Band pod vedením p. učitele Coneva, poslední sváteční občerstvení bude zajištěno.

Hypnotizér Jakub Kroulík vystoupí s TYMY Holešov s přednáškou s praktickými ukázkami, nazvanou Moc a síla hypnózy, která se koná ve středu 22. ledna od 18,00 hodin

Ples TYMY aneb Sousedská se koná v pátek 24. ledna od 20,00 hodin ve společenské hale Střediska volného času TYMY. Vstupné je 100,- Kč v předprodeji a 150,- Kč na místě. Hraje skupina Quanto, je zajištěn bohatý program, lákavá tombola a občerstvení.

 

Středisko volného času TYMY pořádá Dětský karneval s Večerníčkem a jeho kamarády v sobotu 25. ledna od 15,00 hodin v tělocvičně TYMY. Jednotné vstupné je 50,- Kč. Připraven je pestrý program plný her, soutěží, tance a bohatá tombola.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 13. ledna od 7,30 do 15,00 hodin v částech ulic Boženy Němcové, Dvořákova, Jiráskova, Osvobození a Újezd. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star