Rozloučili jsme se s adventem a svátky

O víkendu jsme se rozloučili s vánočně vyzdobeným náměstím a udělali jsme krásnou tečku za obdobím, které bylo plné setkávání na příjemném místě. Jsme rádi, že se střed města stal opravdu vyhledávanou lokalitou a také cílem mnoha vycházek. Každý den posledních dvou měsíců to na náměstí žilo, uskutečnilo se několik koncertů, zpívaly se koledy a samozřejmě se na náměstí také slavil konec roku.

Pro zajímavost uvádíme, že v průběhu dvou adventních koncertů ZUŠ F. X. Richtera Holešov, které město Holešov uspořádalo 15. a 22. 12., se pro Nadační fond Krtek vybralo 25 226,-. Obyvatelé našeho města a možná i hosté tak přispěli krásnou částkou onkologicky nemocným dětem, kterým jistě zpříjemnili život.

Při sobotním setkání zahrála energická kapela ZUŠ Band pod vedením p. učitele Coneva. Těšila se velkému zájmu posluchačů a sklidila zasloužený potlesk. Děkujeme, že nám všem předvedli svůj velký talent.

U vánočního stromu se ještě stihli vyfotit tříkráloví koledníci a v následujícím týdnu bude výzdoba odstraněna, stánky převezeny, kašna „odzdobena“ a nám nezbývá, než se opět těšit na listopad letošního roku, kdy se nám krásná výzdoba zase vrátí.

Hana Helsnerová

foto z dronu Jakub Nevřala

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star