Hlášení městského rozhlasu 15. - 16. ledna 2020

Ples města Holešova se koná tuto sobotu, 18. ledna, od 19,30 hodin ve všech prostorách zámku. Hraje Red socks orchestra a cimbálová muzika Stanislava Gabriela, moderuje Bořek Slezáček, předtančení zajistí taneční škola A + A Mědílkovi, hlavní cena v tombole je zájezd v hodnotě 40 tis. Kč od CK Exim Tours. Součástí vstupenky je bohatá rautová večeře.

 

Republikové finále otevřené taneční soutěže Sedmikvítek – Folklorní tance 2020 se uskuteční v neděli 19. ledna od 14,00 hodin ve Společenské hale Střediska volného času TYMY. Vstupné je 70,- Kč, děti do 15 let 40,- Kč

 

Hypnotizér Jakub Kroulík vystoupí s TYMY Holešov s přednáškou s praktickými ukázkami, nazvanou Moc a síla hypnózy, která se koná ve středu 22. ledna od 18,00 hodin

Ples TYMY aneb Sousedská se koná v pátek 24. ledna od 20,00 hodin ve společenské hale Střediska volného času TYMY. Vstupné je 100,- Kč v předprodeji a 150,- Kč na místě. Hraje skupina Quanto, je zajištěn bohatý program, lákavá tombola a občerstvení.

Mezi typické zimní tradice patří i klasické zabijačkové hody. Ty bude možné navštívit v pátek 24. ledna od 7,00 do 13,00 hodin před podnikovou prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a další speciality.

 

Tradiční Farní ples proběhne v sobotu 25. ledna od 19.30 hodin na zámku v Holešově. K tanci a poslechu bude hrát dechová kapela Moraváci, DJ Dave, cimbálovka Včelaran a klasické valčíky a polky Holešovský komorní orchestr. Vstupenky s místenkou za 250,- Kč jsou v prodeji ve farní kanceláři naproti farního kostela a na místě samém.

Středisko volného času TYMY pořádá Dětský karneval s Večerníčkem a jeho kamarády v sobotu 25. ledna od 15,00 hodin v tělocvičně TYMY. Jednotné vstupné je 50,- Kč. Připraven je pestrý program plný her, soutěží, tance a bohatá tombola.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star