Hlášení městského rozhlasu 22. - 23. ledna 2020

Hypnotizér Jakub Kroulík vystoupí s TYMY Holešov s přednáškou s praktickými ukázkami, nazvanou Moc a síla hypnózy, která se koná ve středu 22. ledna od 18,00 hodin

 

Ples TYMY aneb Sousedská se koná v pátek 24. ledna od 20,00 hodin ve společenské hale Střediska volného času TYMY. Vstupné je 100,- Kč v předprodeji a 150,- Kč na místě. Hraje skupina Quanto, je zajištěn bohatý program, lákavá tombola a občerstvení.

 

Mezi typické zimní tradice patří i klasické zabijačkové hody. Ty bude možné navštívit v pátek 24. ledna od 7,00 do 13,00 hodin před podnikovou prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a další speciality.

 

Tradiční Farní ples proběhne v sobotu 25. ledna od 19.30 hodin na zámku v Holešově. K tanci a poslechu bude hrát dechová kapela Moraváci, DJ Dave, cimbálovka Včelaran a klasické valčíky a polky Holešovský komorní orchestr. Vstupenky s místenkou za 250,- Kč jsou v prodeji ve farní kanceláři naproti farního kostela a na místě samém.

Středisko volného času TYMY pořádá Dětský karneval s Večerníčkem a jeho kamarády v sobotu 25. ledna od 15,00 hodin v tělocvičně TYMY. Jednotné vstupné je 50,- Kč. Připraven je pestrý program plný her, soutěží, tance a bohatá tombola.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star