Hlášení městského rozhlasu 5. - 6. 4. 2017

Velikonoční fryštácký jarmark s bohatým doprovodným programem a soutěží o nejlepší velikonoční mazanec se uskuteční v sobotu 8.dubna od 9,00 do 14,00 hodin na náměstí ve Fryštáku.

V neděli 9. dubna v rámci celorepublikové akce Ukliďme Česko proběhne v Americkém parku krátká jarní brigáda, zaměřená na úklid listí a větví. Akci pořádá spolek Proud Holešov a Debrujáři z TYMY. Sraz je ráno v 09:00 na horním dopravním hřišti. Brigáda bude zakončena opékáním špekáčků v parku.

Na květnou neděli, 9. dubna, se od 15,30 hodin uskuteční ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie tradiční velikonoční koncert Holešovského chrámového sboru a Holešovského komorního orchestru. Bude uvedeno Sedm posledních slov Ježíše Krista na kříži od Josepha Haydna pod vedením dirigenta Jaroslava Mikuše a s hosty Kateřinou Oškerovou, Kristýnou Vylíčilovou, Janem Turčínkem a Alešem Janigou. Vstupné je dobrovolné.

Velký holešovský jarmark proběhne jako součást Dnů města Holešova v sobotu 13. května dopoledne na náměstí Dr.E.Beneše. Na pódiu vystoupí skupiny Rabussa, staročeská skupina Srdíčko, renesanční soubor Veronika z chorvatského Desiniče, Holešovská muzika a skupina vojenské historie Kroměřížští ostrostřelci. Prodejci řemeslných výrobků a farmářských potravin mají umístění stánku na náměstí zdarma, za použití elektrické energie se vybírá poplatek 150,- Kč za stánek.

Nové zaměstnance do plného pracovního úvazku na pozici instalatér – topenář hledá firma Topič s.r.o. Holešov. Nástup možný ihned. Bližší informace na prodejně firmy Topič vedle prodejny Albert, nebo na tel.čísle 736 677 243

Tradiční rybářské závody pořádané Moravským rybářským svazem, pobočným spolkem Holešov, se letos konají dopoledne v sobotu 20. května na holešovských rybníčcích.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star