Hlášení městského rozhlasu 5. - 6. února 2020

V úterý 11. února od 17,00 hodin pořádá Český zahrádkářský svaz v Domě zahrádkářů Holešov přednášku Ing. Petera Gajdoština „Vhodné odrůdy zeleniny pro naše zahrádky“.

 

Sdružení rodičů a přátel dětí při 2. ZŠ Holešov zve na 12. ročník tradičního školního plesu. Ples se uskuteční v sobotu 15. února 2020 v prostorách holešovského zámku. K poslechu a tanci hraje skupina Expo@Pension, DJ Perfekt a DJ Petr. Lístky jsou k dispozici v kanceláři školy, cena lístku je 300,- Kč . Další informace naleznete na webových stránkách školy.

Sbor dobrovolných hasičů Dobrotice organizuje v sobotu 22. února tradiční vodění medvěda a večerní pochovávání basy, které se uskuteční na Sádku od 20,00 hodin, kde k poslechu a k tanci bude hrát hudební skupina Sexteť. Tombola a bohaté občerstvení je zajištěno!

Klub českých turistů zve na Klubový večer s cestovatelem Mgr. Janem Husákem nazvaný „Jordánsko a Maroko“, který se bude konat ve středu 26. února od 17,00 hodin v kinoklubu Kina Svět

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve středu 19. února od 7,30 do 15,00 hodin v částech ulic Ovocná, Sokolská a Zahradní. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Středisko volného času TYMY pořádá jarní pobyt na hotelu Cherry v Horní Bečvě. Jedná se o pobyt pro děti, rodiny, lyžaře i nelyžaře v termínu od 2. do 6. března. Cena pro děti je 3 500,- Kč, pro dospělé 4 000,- Kč včetně plné penze, ubytování, programu, dopravy, základního pojištění, pedagogického dohledu a návštěvy solné jeskyně

 

Jarní prázdniny v TYMY proběhnou formou příměstského táboru ve dnech 2. – 6. března . Denní program od 9,00 do 16,00 hodin, cena je 1800,- Kč za celý pobyt a to včetně programu, výletů, pojištění a pedagogického vedení. Je možné se přihlásit i na jednotlivé dny. Přihlášky se přijímají v kanceláři TYMY do 15. ůnora. Kapacita je omezená, přednost mají dřívější přihlášky.

 

  1. Třetí holešovské setkání RC modelářů se koná v sobotu 7. března od 9,00 do 17,00 hodin v TYMY Holešov. Na modelové silnici se budou pohybovat a pracovat modely nákladních vozidel, stavební techniky, traktory i osobní vozidla.

 

Holešovský komorní orchestr uvádí již dvanáctý Večer sólistů a to v sobotu 21. března od 17,00 hodin v Sala terreně holešovského zámku. Představí se mladí nadějní hudebníci se skladbami světových autorů. Vstupné je 80,- Kč.

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star