Hlášení městského rozhlasu 19. - 20. 2. 2020

Sbor dobrovolných hasičů Dobrotice organizuje v sobotu 22. února tradiční vodění medvěda a večerní pochovávání basy, které se uskuteční na Sádku od 20,00 hodin, kde k poslechu a k tanci bude hrát hudební skupina Sexteť. Tombola a bohaté občerstvení je zajištěno!

Spolek Všetuláci sobě zve do masopustního průvodu ve Všetulích, který se bude konat v sobotu 22.února. Sraz všech masek bude v 8, 30 hodin u nové všetulské zvonice. Potom obejdeme Všetuly a závěr bude kolem 15,00 hodin u zvonice. Všichni jste srdečně zváni. Těší se na vás Všetuláci! 

Klub českých turistů zve na Klubový večer s cestovatelem Mgr. Janem Husákem nazvaný „Jordánsko a Maroko“, který se bude konat ve středu 26. února od 17,00 hodin v kinoklubu Kina Svět

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve středu 26. února  od 7,30 do 15,00 hodin v části obce Žopy.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Středisko volného času TYMY pořádá jarní pobyt na hotelu Cherry v Horní Bečvě. Jedná se o pobyt pro děti, rodiny, lyžaře i nelyžaře v termínu od 2. do 6. března.  Cena pro děti je 3 500,- Kč, pro dospělé 4  000,- Kč včetně plné penze, ubytování, programu, dopravy, základního pojištění, pedagogického dohledu a návštěvy solné jeskyně

 

Jarní prázdniny v TYMY proběhnou formou příměstského táboru ve dnech 2. – 6. března . Denní program od 9,00 do 16,00 hodin, cena je 1800,- Kč za celý pobyt a to včetně programu, výletů, pojištění a  pedagogického vedení. Je možné se přihlásit  i na jednotlivé dny. Přihlášky se přijímají v kanceláři TYMY. Kapacita je omezená, přednost mají dřívější přihlášky.

 

Pracovnice firmy Eon bude od středy 19. února do pátku 29. února zapisovat stavy elektroměrů všech dodavatelských firem v těchto a přilehlých ulicích: Palackého, Náměstí dr. E. Beneše, Malá, Nábřeží, Tyršova, Očadlíkova, Plačkov, Horní.

 

Třetí holešovské setkání RC modelářů se koná v sobotu 7. března od 9,00 do 17,00 hodin v TYMY Holešov. Na modelové silnici se budou pohybovat a pracovat modely nákladních vozidel, stavební techniky, traktory i osobní vozidla.

 

Holešovští házenkáři sehrají v sobotu 22. února od 16,30 hodin zápas s týmem Pepino SKP Frýdek - Místek a v neděli 1. března od 15,00 hodin zápas se Sokolem Ostrava a to ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit naše mužstvo v bojích o udržení ve druhé lize.

Tradiční operetní představení studentů kroměřížské konzervatoře, tentokrát dílko Ples v opeře rakouského skladatele Richarda  Heubergera se uskuteční ve čtvrtek 27. února od 18,00 hodin ve velkém sále zámku

 

V sobotu 21. března proběhne od 14,00 hodin u větrného  mlýna v Rymicích tzv. Jarní mustrování mušketýrské skupiny Die Kompanie! pro veřejnost.  Budou předvedeny drily, střelba a další činnosti vojáků ze třicetileté války.

 

Holešovský komorní orchestr uvádí již dvanáctý Večer sólistů a to v sobotu 21. března od 17,00 hodin v Sala terreně holešovského zámku. Představí se mladí nadějní hudebníci se skladbami světových autorů. Vstupné je 80,- Kč.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star