Hlášení městského rozhlasu 26. - 27. 2. 2020

Výuková sezona bruslení v Holešově bude ukončena Vzorovou tréninkovou hodinou  bruslení se zlínskými hokejisty v neděli 1. března od 15,00 do 16.00 hodin na zámeckém kluzišti.

Nízkoprahový klub Coolna bude otevřen i o jarních prázdninách, v čase od 12,00 do 17,00 hodin. Klub sídlí na Školní ulici, v budově bývalého Střediska volného času  Duha a je určen dětem a mládeži od 6 do 18 let. Můžete se s námi vydat do tajuplné říše divů a prožít spoustu dobrodružství. Těšíme se na vás. 

Třetí holešovské setkání RC modelářů se koná v sobotu 7. března od 9,00 do 17,00 hodin v TYMY Holešov. Na modelové silnici se budou pohybovat a pracovat modely nákladních vozidel, stavební techniky, traktory i osobní vozidla.

 

Finále talentové soutěže Galavečer se uskuteční v sobotu 14. března od 17,00 hodin ve společenské hale Střediska volného času TYMY.  Vstupné je 80,- Kč, děti 40,- Kč.

 

V nbeděli 15. března se od 14,30 hodin uskuteční ve společenské hale Střediska volného času soutěže Miss Poupě pro věk 4 – 7 let a Miss Kvítek pro věk 8 – 12 let. Účastnický poplatek je 100,- Kč, vstupné 70,- Kč, děti 40,- Kč

 

Taneční kurzy pro dospělé JARO 2020 pro začátečníky i mírně pokročilé budou probíhat ve společenské hale TYMY centra  od neděle 8. března od 18,00 hodin. Kurzovné je 1 400,- Kč za taneční pár, přihlášky do 28. února v kanceláři TYMY.

 

Město Holešov zveřejnilo "Výzvu" k podání žádostí o poskytnutí úvěru z Fondu rozvoje bydlení města Holešova na opravy rodinných domů a bytů, žádosti se budou přijímat do  3.dubna  na podatelně Městského úřadu  Holešov. Více informací na úřední desce města a také v březnovém vydání měsíčníku Holešovsko.

 

Holešovští házenkáři sehrají v neděli 1. března od 15,00 hodin zápas se Sokolem Ostrava a to ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit naše mužstvo v bojích o udržení ve druhé lize.

V rámci Světového dne obezity proběhne v pondělí 2. března ukázková lekce severské chůze Nordic Walking v holešovské zámecké zahradě. Akce je zdarma. Počet míst je omezený, rezervace nutná. Přihlásit se můžete v prodejně iQSPORT ve Všetulích nebo na webových stránkách www.iqsport.cz

 

V sobotu 21. března proběhne od 14,00 hodin u větrného  mlýna v Rymicích tzv. Jarní mustrování mušketýrské skupiny Die Kompanie! pro veřejnost.  Budou předvedeny drily, střelba a další činnosti vojáků ze třicetileté války.

 

Holešovský komorní orchestr uvádí již dvanáctý Večer sólistů a to v sobotu 21. března od 17,00 hodin v Sala terreně holešovského zámku. Představí se mladí nadějní hudebníci se skladbami světových autorů. Vstupné je 80,- Kč.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star