Hlášení městského rozhlasu 4. -5. 3. 2020

Třetí holešovské setkání RC modelářů se koná v sobotu 7. března od 9,00 do 17,00 hodin v TYMY Holešov. Na modelové silnici se budou pohybovat a pracovat modely nákladních vozidel, stavební techniky, traktory i osobní vozidla.

 

Finále talentové soutěže Galavečer se uskuteční v sobotu 14. března od 17,00 hodin ve společenské hale Střediska volného času TYMY.  Vstupné je 80,- Kč, děti 40,- Kč.

 

V neděli 15. března se od 14,30 hodin uskuteční ve společenské hale Střediska volného času soutěže Miss Poupě pro věk 4 – 7 let a Miss Kvítek pro věk 8 – 12 let. Účastnický poplatek je 100,- Kč, vstupné 70,- Kč, děti 40,- Kč

 

Město Holešov zveřejnilo "Výzvu" k podání žádostí o poskytnutí úvěru z Fondu rozvoje bydlení města Holešova na opravy rodinných domů a bytů, žádosti se budou přijímat do  3.dubna  na podatelně Městského úřadu  Holešov. Více informací na úřední desce města a také v březnovém vydání měsíčníku Holešovsko.

 

Holešovští házenkáři sehrají v sobotu 14. března od 17,00 hodin zápas s týmem SL Žeravice a to ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit naše mužstvo v bojích o udržení ve druhé lize.

V sobotu 21. března proběhne od 14,00 hodin u větrného  mlýna v Rymicích tzv. Jarní mustrování mušketýrské skupiny Die Kompanie! pro veřejnost.  Budou předvedeny drily, střelba a další činnosti vojáků ze třicetileté války.

Holešovský komorní orchestr uvádí již dvanáctý Večer sólistů a to v sobotu 21. března od 17,00 hodin v Sala terreně holešovského zámku. Představí se mladí nadějní hudebníci se skladbami světových autorů. Vstupné je 80,- Kč.

 


 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star