Hlášení městského rozhlasu 12. - 13.4.2017

Již osmý koncert – tradiční Večer sólistů Holešovského komorního orchestru– proběhne ve středu 19. dubna od 19,00 hodin ve velkém sále holešovského zámku. Zazní skladby Johana Sebastiana Bacha, Clauda Bollinga, Giovanni Baptisty Pergolesiho, Giacoma Pucciniho a Wolfganga Amadea Mozarta. Hostem večera bude Tereza Frgalová, vstupné je 100,- Kč.

Šestý ročník celorepublikových strollering závodů kočárků se uskuteční v neděli 23. dubna od 15,00 hodin ve Smetanových sadech. Závody budou probíhat na úseku cca 100 kroků a budou určeny nejen pro maminky a tatínky, ale také pro babičky a dědečky i pro holčičky s dětskými kočárky.

Akce Vyrobte si s námi brože, přívěšky na tašky, drobné hračky a záložky z barevných plstí s Vladimírou Hlavinkovou se uskuteční ve čtvrtek 27.dubna od 16,00 hodin ve Středisku volného času TYMY. Vstupné je 50,- Kč pro děti a 100,- Kč pro dospělé, přihlášky se podávají do 24. dubna v kanceláři TYMY

Velký holešovský jarmark proběhne jako součást Dnů města Holešova v sobotu 13. května dopoledne na náměstí Dr.E.Beneše. Na pódiu vystoupí skupiny Rabussa, staročeská skupina Srdíčko, renesanční soubor Veronika z chorvatského Desiniče, Holešovská muzika a skupina vojenské historie Kroměřížští ostrostřelci. Prodejci řemeslných výrobků a farmářských potravin mají umístění stánku na náměstí zdarma, za použití elektrické energie se vybírá poplatek 150,- Kč za stánek.

Tradiční rybářské závody pořádané Moravským rybářským svazem, pobočným spolkem Holešov, se letos konají dopoledne v sobotu 20. května na holešovských rybníčcích.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star