Kdo má ruce, šije roušky, kdo má nohy, chodí na nákupy…

Velká spousta dobrovolníků právě v těchto dnech ukazuje, že má srdce na správném místě. S poděkováním jsme tady už jednou byli, ale ani tisíceré díky by všechno to odhodlání, píli a snahu pomoci nevyrovnalo. Víme, že je vás mnohem víc, než kolik jsme vyjmenovali zde: https://www.holesov.cz/1722-v-tezkych-chvilich-umime-drzet-pri-sobe.html

Proto tentokrát jdeme s prosbou. Vyfoťte se u těchto bohulibých činností, nebo vyfoťte někoho, kdo pomáhá druhému v současném nouzovém stavu. Až zlé časy přejdou (a věřme, že to bude brzy), se dostane uznání každému z vás, o kom se dozvíme, že podal pomocnou ruku. V rámci letní výstavy s názvem Letní iluze bychom rádi vytvořili kolekci právě těchto fotografií. Potom se můžeme společně dojímat nad tím, jak dokážeme táhnout za jeden provaz. Děkujeme ještě jednou všem, kteří se zapojují, a kteří karanténu využívají smysluplně. A děkujeme také všem ostatním za to, že roušky poctivě nosí. Ještě před týdnem byli exoti ti s rouškou a nyní je exot ten, kdo roušku nemá. Pokud budeme chtít, vše společně zvládneme.  

V této souvislosti vedení města stanovilo služebnu městské policie jako distribuční místo, kde mohou dobrovolníci roušky předat k distribuci mezi potřebné.

 

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star