Hlášení městského rozhlasu 19. - 20.4.2017

Repríza klasické divadelní hry bratří Mrštíků Maryša v podání holešovského souboru Divadlo 6. května pod režijním vedením Konráda Popela proběhne v neděli 23. dubna od 19,00 hodin v sále kina Svět.

Šestý ročník celorepublikových strollering závodů kočárků se uskuteční v neděli 23. dubna od 15,00 hodin ve Smetanových sadech. Závody budou probíhat na úseku cca 100 kroků a budou určeny nejen pro maminky a tatínky, ale také pro babičky a dědečky i pro holčičky s dětskými kočárky.

Akce vyrobte si s námi brože, přívěšky na tašky, drobné hračky a záložky z barevných plstí s Vladimírou Hlavinkovou se uskuteční ve čtvrtek 27.dubna od 16,00 hodin ve Středisku volného času TYMY. Vstupné je 50,- Kč pro děti a 100,- Kč pro dospělé, přihlášky se podávají do 24. dubna v kanceláři TYMY.

Velký holešovský jarmark proběhne jako součást Dnů města Holešova v sobotu 13. května dopoledne na náměstí Dr.E.Beneše. Na pódiu vystoupí skupiny Rabussa, staročeská skupina Srdíčko, renesanční soubor Veronika z chorvatského Desiniče, Holešovská muzika a skupina vojenské historie Kroměřížští ostrostřelci. Prodejci řemeslných výrobků a farmářských potravin mají umístění stánku na náměstí zdarma, za použití elektrické energie se vybírá poplatek 150,- Kč za stánek.

Tradiční rybářské závody pořádané Moravským rybářským svazem, pobočným spolkem Holešov, se letos konají dopoledne v sobotu 20. května na holešovských rybníčcích.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star