Městská policie v kontrolách nepolevuje

Už několikrát jsme v této mimořádné situaci žádali veřejnost o dodržování vládních nařízení. Ani v těchto dnech Městská policie nepolevuje s kontrolami a také v nich bude nadále pokračovat. Opět jsme se totiž setkali s nezodpovědným a bezohledným chováním. Za poslední dva dny bylo zjištěno hned 11 porušení.

Zcela zásadním a opravdu trestuhodným jednáním se „předvedlo“ několik osob, které v noci z pátku na sobotu pořádalo v provozovně holešovské diskotéky společenskou akci. V provozovně se vyskytovaly osoby bez roušek, podával se alkohol, kouřilo se uvnitř provozovny a navíc byla instalována a používána nafukovací vířivka. Za jiných okolností věříme, že se lidé chtějí bavit společně, bohužel to ale v tomto vyhlášeném nouzovém stavu, kdy se všichni ostatní ve svém chování omezují, není možné.

Všechna na místě zjištěná přestupková jednání budou předána k dalšímu opatření příslušnému správnímu orgánu. Varování už bylo dost. Pro zveřejnění této skutečnosti jsme se rozhodli právě z důvodu informování veřejnosti, abychom co nejvíce poukázali na problémy, se kterými se nyní městská policie při kontrolách potýká. Zároveň doufáme, že se i těm posledním, kterým závažnost situace stále nedochází, rozsvítí.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star