Hlášení městského rozhlasu 1. -2. 4. 2020

Město Holešov v souvislosti s koronavirovou pandemií vyzývá všechny občany k dodržování všech nařízených i doporučených zásad, které mají za cíl zamezit dalšímu šíření nemoci. Obzvláště apeluje na starší občany, aby v maximální míře využívali služby nákupu potravin, léků a základních hygienických potřeb, kterou zajišťuje Charita Holešov na telefonním čísle 735 793 105. Objednávky jsou přijímány v pracovní dny od 8 do 15 hodin. Nákup je doručen nejpozději následující den. Roušky distribuuje městská policie, která je od dobrovolníků přijímá a následně předává potřebným. Podrobnější informace získáte na telefonním čísle 573 521 111.Vedení města děkuje všem, kdo se jakoukoliv formou zapojili do boje proti šíření nákazy a nabídli nezištnou pomoc svému okolí.

Město Holešov zřídilo na webových stránkách města www.holesov.cz odkaz nazvaný HOLEŠOV A COVID 19. Na této stránce jsou shromážděna rozhodnutí, rady, doporučení, žádosti a další informace, týkající se stávající epidemické situace v Holešově

Pracovnice firmy E.on bude od 2. do 17. dubna zapisovat stavy elektroměrů všech dodavatelských firem v těchto a přiléhajících ulicích: Náměstí Svobody, Hankeho, Holajka, Střelnice, Partyzánská, Bezručova, Osvobození, Zlínská, Komenského, Květná, Ovocná, Zahradní, Sadová. Žádáme občany kteří mají umístěn elektroměr v domě nebo za bránou, aby napsali stav elektroměru na viditelné místo, například za okno.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star