Hlášení městského rozhlasu 6. -7. 5. 2020

Cirkus Šimek, který  v rámci současných protiepidemiologických opatření dočasně sídlí v prostoru před zámeckým koupalištěm v Holešově, nabízí pro všechny zájemce v sobotu 9. května od 14,00 do 17,00 hodin komentované prohlídky zvěřince zdarma. Vstup pouze v rouškách a ve skupinách do deseti osob. Na příští týden připravuje cirkus pro Holešov cirkusová  představení.

Ve středu 6. května se od 20,00 hodin uskuteční Balkonový koncert žáků hudebního oboru Základní umělecké školy, pořádaný u příležitosti 75. výročí osvobození Holešova od nacistické okupace. Skladby  postupně zazní z oken, balkónů a zahrad napříč městem Holešovem, takže si je můžete poslechnout z pohodlí vašeho domova, stačí jen otevřít okno.

V rámci postupného uvolňování veřejného a společenského života bude otevírán i holešovský zámek. Od úterý 12. května bude v přízemních arkádách zámku otevřena výstava „Tváře Indonésie“ cestovatele a fotografa Milana Cahy a od čtvrtka 14. května na chodbách 1. poschodí zámku výstava prací žáků výtvarného oboru Základní umělecké školy F. X. Richtera k čtyřstému výročí umučení svatého Jana Sarkandra

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 18. května od 7,30 do 12,30 hodin v pěti domech na ulici U Letiště a v úterý 19. května od 7,30 do 11.30 v Količíně v areálech firem TOPTRADE a Stavební bazar.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star