Česká pošta v Holešově už funguje na "novém"

Od prvního červnového dne funguje v atraktivním areálu opraveného Panského Pivovaru pobočka České pošty. Na zákazníky čeká vlídné prostředí s moderním vybavením. Zákazník si zvolí, o jakou službu má zájem, vyzvedne si pořadové číslo a vyčká na vyzvání, které se objeví na informační tabuli. Za přepážkami již zákazníky vítají usměvavé pracovnice, které první zahajovací den hodnotily velice kladně. „Samozřejmě je potřeba vychytat drobné mouchy, ale žádné vážnější komplikace jsme nezaznamenaly,“ uvedla jedna z nich.

Návštěvníci areálu pivovaru mají možnost zaparkovat na parkovišti, na které je umožněn příjezd z ulice Masarykova i z ulice Partyzánská. Díky informačnímu displeji je vždy jasné, zda se na parkovišti nacházejí volná místa, a kolik jich je. Parkování v areálu je zpoplatněno symbolickou desetikorunou za každou započatou hodinu. Ti, kteří si pospíší nebo jedou například jen někoho vyzvednout, mají parkování po dobu 10 minut zdarma.

Krásné prostředí zrekonstruovaného areálu se tak stává důležitým styčným bodem našeho města, bylo zde odvedeno mnoho krásné práce. Děkujeme za to.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star