logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

Hlášení městského rozhlasu 16. a 17. 11. 2016

V pátek dne 18. listopadu bude po celý den z technických důvodů uzavřena budova Městského úřadu Holešov, Masarykova 628.

Český zahrádkářský svaz pořádá v úterý 22. listopadu od 16,00 hodin v sále Domu zahrádkářů na Dlažánkách Podzimní posezení s Adventním tvořením věnečků a svícnů, ochutnávkou zeleninových salátů a degustací a hodnocením destilátů. Vstupné je materiální a dobrovol né, na místě také nabídne obecně prospěšný spolek Auxilium k prodeji výrobky z dílny Máminy ruce na podporu maminek, které se musí starat o postižené děti.

Adventní koncert učitelů Základní umělecké školy F.X.Richtra v Holešově proběhne ve čtvrtek 1. prosince od 18,00 hodin ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie. Vstupné je dobrovolné.

Již druhý Čaj o páté v prostorách prvního patra holešovského zámku se uskuteční v neděli 4. prosince od 17,00 do 21,00 hodin. K tanci a poslechu bude tentokrát hrát skupina Hallo band. Vstupné je 80,- Kč, čaj pořádá Castellum Holešov, Městské kulturní středisko Holešov a Cestovní kancelář Bohemian tour.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star