Hlášení městského rozhlasu 10. - 11. 6. 2020

Kino Svět promítne v pátek 12. června českou komedii Poslední aristokratka. Představení začínají v 17.00 a 19.30 hodin. Vstupenky lze koupit v předprodeji v Městském informačním centru v Holešově nebo před představením v pokladně kina za 90 Kč. 

 

Přijímací talentové zkoušky do hudebního, výtvarného, tanečního a literárně-dramatického oboru Základní umělecké školy Holešov se konají 24. a 25. června

Elektronické přihlášky vyplňujte do 15. června na webových stránkách školy.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve středu 17. června od 7,30 do 14,30 hodin v některých objektech ulice Komenského a v pondělí 29. června od 7,30 do 15,00 hodin v částech ulic Míru, Ovocná,  Sokolská, Za cukrovarem a Zahradní.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

První část letošního, jubilejního ročníku Festivalu židovské kultury Ha-makom se uskuteční ve čtvrtek 18. června.  V 17,00 hodin  proběhne  v obřadní síni židovského hřbitova vernisáž výstavy POLIN  - Židé v republice mnoha národů o historii židovského osídlení Polska za účasti paní Laury Trebel-Gniazdowské, vysoké polské diplomatky. V 18,00 hodin se v zámeckém New Drive Clubu uskuteční promítání polského hudebního filmu Poslední klezmer.

 

Restaurace U Černé kaple v rámci podpory lokálních pěstitelů organizuje každý den kromě pondělí v době obědů ochutnávky cherry rajčat pěstovaných farmou Bezdínek, která patří k nejlepším pěstitelům této zeleniny v Evropě. Rajčata je možno si i zakoupit.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star