Hlášení městského rozhlasu 10. - 11.5.2017

Dodávka elektrické energie bude přerušena z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy v pondělí 15. května a to od 7,00 do 10,00 hod. v obchodním domě Billa a od 11,30 do 15,00 hodin v částech ulice Malé, U Potoka a náměstí Dr.E.Beneše. Bližší informace najdete na úřední desce Městského úřadu Holešov

Tradiční Dny města Holešova proběhnou v letošním roce v pátek 12., v sobotu 13. a v neděli 14. května. Páteční program zahájí v 17,00 hodin na náměstí Dr.E.Beneše Přátelské vystoupení mažoretek z chorvatského Desiniče a Mažoretek Holešov, doprovázené Holešovskou muzikou a skupinou Veronika z Desiniče, která provozuje renesanční hudbu a tanec. V 19,30 hodin potom proběhne ve velkém sále zámku unikátní koncert Epoque Quartetu a zpěvačky Dashi, složený zejména z děl klasiků jazzové hudby. V sobotu 13. května se na náměstí Dr.E.Beneše uskuteční mezi 8,00 a 14,00 hodinou

 

Holešovský jarmark s pestrým kulturním programem.. Na pódiu vystoupí od 9,00 hod. staročeská skupina Srdíčko z Hranic na Moravě, renesanční soubor Veronika z chorvatského Desiniče, Holešovská muzika a skupina vojenské historie Kroměřížští ostrostřelci, kteří vystřelí i z děla. Ve 14,00 hodin potom proběhne ve Sportovní hale 1. Základní školy ve Smetanových sadech Mezinárodní přehlídka mažoretek, na které se předvede řada skupin z České republiky, ze Slovenské republiky i z Chorvatska. V neděli 14. května se potom od 9,30 hodin uskuteční ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie slavnostní mše svatá za město Holešov a za partnerská města. Od 15,00 hodin předvede dětský pěvecký sbor Banana Vox ke Svátku matek komponovaný pořad Kytička maminkám. Představení se uskuteční podle počasí na nád voří zámku, nebo v kině Svět.

Tradiční rybářské závody, pořádané Moravským rybářským svazem, pobočným spolkem Holešov, se letos konají dopoledne v sobotu 20. května na holešovských rybníčcích. Startovní je 150,- Kč za prut, lze lovit maximálně na dva pruty a pouze s platným rybářským lístkem. Zahájení závodu je 6,00 hodin, prezentace závodníků od 5,00 hodin. Samozřejmostí je bohatá tombola, občerstvení a rybí speciality, hraje skupina Texas.

Do Bystřice pod Hostýnem zavítá opět travesti skupina Screamers, která zde oslaví své již 20. narozeniny s programem pod názvem "20 let s Vámi". Vystoupení se uskuteční v neděli 21.května od 19,00 hodin v kině Sušil v Bystřici pod Hostýnem. Předprodej vstupenek a informace v Městském informačním centru v Bystřici pod Hostýnem.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star