Hlášení městského rozhlasu 24. - 25. 6. 2020

Městské kulturní středisko uvede v pátek 26.června od 18.00 hodin  divadelní představení Rychlé šípy divadla Uherské Hradiště, prodej vstupenek na místě za cenu 450,- Kč. Akce se koná za každého počasí, v případě deště pláštěnky s sebou. Deštníky z technických důvodů prosím nechte doma.

 

Veselicí s populární country skupinou TEXAS můžete přivítat prázdniny  a plaveckou sezonu na Zámeckém koupališti v sobotu 27. června  od 17,00 hodin. Je připraven tanec, poslech country a westernových pecek a samozřejmě bohaté občerstvení

 

V sobotu 27. června od 9,30 hodin proběhne na nádvoří zámku tradiční Koncert pro Holešov s Big Bandem Josefa Hájka , vystoupí sólisté Petra Kuciánová, Josef Vaverka a Martin Hejník , dobrovolný příspěvek bude použit na provoz  zámecké kašny.

 

V úterý 30. června se od  21,00 hodin uskuteční na nádvoří zámku promítání české pohádky Zakleté pírko, vstupné 80,-  Kč pro jednotlivce, rodinné vstupné 200,-Kč. Tímto promítáním začíná letní filmová řada na kterou zveme příznivce letního kina.

 

V pátek 3. července od  21,00 hodin promítáme českou komedii Příliš osobní známost, vstupné 80,- Kč. V případě špatného počasí promítáme v zámeckém New Drive clubu. Informace k titulům letního promítání na webových stránkách Městského kulturního střediska a na výlepových plochách

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 29. června od 7,30 do 15,00 hodin v částech ulic Míru, Ovocná,  Sokolská, Za cukrovarem a Zahradní, ve středu 8. července od 7,30 do 15,30 hodin v částech ulic Bartošova, Družby, Havlíčkova a  Palackého a v úterý 14. července od 7,30 do 14,15 hodin v některých domech místní části Količín.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star